İkizler Burcu 2015 Burç Yorumları

Satürn, 23 Aralık’tan itibaren karşıt burcunuz Yay’a geçiyor. 2015-2018 yılları arasında önemli dersler ve sizi bir ölçüde bekletebilecek, sabırlı olmanızı gerektiren koşullar var. Bu yıl, gerçekçi olmak konusunda bazı  testler sizi bekliyor

2015 göründüğü kadar kolay olmayabilir. Burcun ilk on gününde, 22 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında doğmuşsanız, bu yıl kendinizi ifade etmek, gerçekçi olmak konusunda bazı testlerden geçiyor olabilirsiniz. Satürn, 23 Aralık’tan itibaren karşıt burcunuz Yay’a geçiyor.
Genel olarak, 2015-2018 yılları arasında önemli dersler ve sizi bir ölçüde bekletebilecek, sabırlı olmanızı gerektiren koşullar var. Yükselen burcunuz İkizler ise bu kariyerinizde yeni sorumluluklar ve yükselme anlamına gelebilir ancak, İkizler burcunda doğanlar açısından kimi zaman daha gerçekçi olmayı gerektiren süreçler söz konusu. Bu dönemde düşüncelerinizi yaymanız, anlatmanız, paylaşmanız zorlaşabilir ya da önünüzde bazı engeller bulabilirsiniz. Eğer eğitim hayatı içerisinde iseniz, daha çok çaba göstermek durumundasınız. Satürn’ün karşıt açısı trafikte kırmızı ışıkta durmaya benzer. Bu dönemde sabırlı olmak çok önemli olacak. Kimi zaman karşıt görüşler ve muhalefetler, açık düşmanlıklar gibi koşullar da söz konusu olabilir. Otorite figürleri ya da babanızla iyi geçinmenizi gerektiren durumlar da var.
Genel olarak bu süreç oldukça karmaşık gözüküyor. 22-26 Mayıs günleri arasında doğanlar Satürn’ün karşıt açısı altında sabırlı ve gerçekçi olabilmeyi öğrenirken, Neptün’ün getirdiği dağılmaları, hayalleri ve kimi zaman hayal kırıklıklarını unutmamak gerekiyor. 27-31 Mayıs günleri arasında doğmuş bir İkizler’seniz, bu dönemde ne istediğinizi bilmek konusunda zorlanabilirsiniz. Hayalleriniz ve beklentileriniz sizi yükseklere taşıyor ve daha sorumsuz davranmaya itiyor olabilir. Ancak, ayaklarınızı yere basmayı unutmamalısınız. Özellikle 2015 Kasım ayı çevresinde bu durum daha yorucu olabilir. Neptün sözünü ettiğimiz günlerde doğanlara yaratıcı enerjiler, sanatsal duyarlılık ve bolca hayalgücü de getiriyor ancak genel olarak iş hayatına yönelik dağınıklıklar, yönsüzlükler, yanlış kararlar ve başkaları tarafından aldatılmalar, aldanmalar bu süreçte kurban olma tehlikenizin de yüksek olduğunu göstermekte. Karşınıza gelen durumları olduğu gibi kabul etmemeli, mutlaka kontrol etmeli, sınamalı, gözden geçirmelisiniz.

Yeni şeyler keşfedebilirsiniz
Gelişmeyi, şansı ve maddi, manevi zenginleşmeyi anlatan Jüpiter ise 11 Ağustos’a kadar Aslan burcunda kalarak size eğitim, zihinsel konular, yeni bir şeyler öğrenmek ve kendinizi geliştirmek konusunda güzel fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu dönemde bir eğitime katılmak, dil öğrenmek çok uygun olabilir. Aynı zamanda işe ait fırsatlar ve gerekler dolayısıyla daha çok seyahat, ziyaret de mümkün. Yapacağınız anlaşamalar, ticari görüşmeler bazı umutlar doğurmakta. 11 Ağustos’tan sonraki dönemde ise Jüpiter bu kez dikkatinizi ev, aile, yerleşim konularına daha çok yöneltebileceğinizi gösteriyor. Yılın ikinci yarısında aileden, köklerden, geçmişten gelen destekler var. Aynı zamanda evde daha fazla meşgul olabileceğiniz koşullar da olabilir. Evde genişleme ve mutlu olaylar bekleyebilirsiniz. Gayrimenkullerle ilgili yatırımlar da pozitif sonuçlar doğurabilir. Bu arada kendi iç dünyanıza dönerek de yeni şeyler keşfedebilirsiniz.
2010’dan bu yana Koç burcunda ilerleyen Uranüs ise gelecek beklentilerinizi canlı tutmaya destek veriyor. Bu süreçte yeni arkadaşlıklar, gruplar, sosyal konular hayatınızı, geleceğe bakışınızı resetlemenize, değişik sürprizlere daha rahat bakmanızı kolaylaştırmakta. Uranüs yenileyen ve özgürleştiren bir gezegen olarak, özellikle 3-12 Haziran doğumlu İkizler’e yenilik yapma, özgürleşme, daha sosyal ve yenilikçi olma arzusu getirmekte. Bu dönemde arkadaş çevrenizden çok şey öğrenebilir, hayata daha meraklı gözlerle bakabilirsiniz.

Hedeflerinize yeniden bakın
2015 yılında Güneş tutulmaları Başak-Balık ekseninde gerçekleşeceği için, bu dönemde kariyeriniz ve ev hayatınızla ilgili önemli değişikler bekleyebilirsiniz. 20 Mart’ta gerçekleşecek güneş tutulması özellikle mesleki konulara anilikler, sıkışıklıklar ve çok da akılcı olmayan, karmaşık koşullar getirmekte. 13 Eylül’deki Güneş tutulması ise ev hayatınıza, ailevi konulara daha pozitif değişiklikler getirebilir. Bu süreçte ilginizi kişisel konulara daha fazla odaklayarak, ailenizden destek bulabilirsiniz.
4 Nisan’da Terazi burcundaki Ay tutulması aşk hayatınıza, keyif ve zevkler içeren konulara, çocuklarla ilgili uğraşlara, yatırımlara hız kazandırmakta. 28 Eylül’deki Ay tutulmasında ise gelecek yönündeki hedeflerinize yeniden bakmanız gerekebilir. Bugünlerde gruplar içerisinde bazı tartışmalar bekleyebilirsiniz.

İŞ, PARA VE KARİYER

Yükselen burcunuz İkizler ise bu yıl kariyer alanında önemli gelişmeler ve ilerlemeler beklemelisiniz. Daha çok dikkat çekecek ve gözle görülür hale gelebileceksiniz. Bu nedenle, mesleki hayatınızda profesyonel bir sorumluluk içinde olmanız ve ilişkilerinizi ciddiye almanız gerekiyor. Eğer İkizler burcunda doğmuşsanız, bu yıl mesleki alanda bazı yavaşlamalar ve planlarda değişiklik yapmak ihtiyacı ortaya çıkabilir. Özellikle 2 Haziran tarihine kadar doğmuş bir İkizler burcu iseniz, bu yıl Satürn’ün karşıt açısı altındasınız. Bu transit beklemelere, kimi zaman düşüncelerinizi kısıtlayan koşullara neden olabilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Kişisel bakış açınızı değiştirmeniz gereken durumlar olabileceği gibi, bazı karşıtlıklar ve açık düşmanlıklar içinde olabilirsiniz. Bu dönemde profesyonel ilişkilerde olgun bir yaklaşım geliştirmeniz gerekiyor.
Yine de 11 Ağustos’a kadar olan dönemde, zihinsel faaliyetler, görüşmeler, müzakereler açısından düşüncelerinizi daha iyi ortaya koyabileceğiniz imkânlar var. Eğer 27-31 Mayıs günleri arasında doğmuşsanız, kariyer alanında bolca karmaşa ve tam olarak yönünüzü bulamadığınız koşullar içerisinde olabilirsiniz. Daha gerçekçi olmaya gayret etmelisiniz.
Enerjinizi ve kararlılığınızı belirli dönemlerde daha akıcı şekilde ortaya koyabileceksiniz.  12 Ocak’a kadar olan dönemde uzaklarla ilgili uğraşlar, yolculuklar, eğitim ve yabancılarla ilgili alanlarda daha fazla çaba sarf edebilirsiniz. 20 Şubat – 31 Mart tarihleri arasında grup çalışmaları ve arkadaş çevrenizde daha girişken ve cesur olabilirsiniz.
12 Mayıs -24 Haziran tarihleri arasında Mars burcunuzda ilerlerken son derece atılımcısınız. Yeni kapılar açabilir, düşüncelerinizle, sözlerinizle kapılar açabilirsiniz. Ancak, bu dönemde ilişkilerinizi zora sokmamaya bakmalısınız. 12 Kasım sonrasında da yaratıcı alanda kendinizi daha heyecanlı ve tutkulu ortaya koyabileceğiniz olanaklar olduğunu görebilirsiniz. Ancak, mesleki alanda ve kararlarınızda 12 Ocak- 20 Şubat arasında stresler, karmaşalar ve sizi kimi zaman kurban durumuna düşürebilecek riskler söz konusu olabilir. 31 Mart – 12 Mayıs tam olarak kontrol edemediğiniz koşullar var. 25 Eylül – 12 Kasım tarihleri arasında ise daha pratik olmalı ve mesleki kararlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz. Bu dönemde ev ve özel hayatınıza ait uğraşlar sizi daha çok meşgul edebilir.

Merkür gerilemesi neler getirecek?

Merkür’ün geri döndüğü dönemlerde iletişimde aksamalar, yavaşlamalar, yanlışlıklar, yeniden düşünülmesi gereken koşullar, anlaşmalarda zorlanmalar, iletişimsizlik, yolculuklarda aksilikler, gecikmeler, teknik aksamalar daha çok yaşanabilir.  Bu yıl Merkür’ün Saka burcunda gerileyeceği 21 Ocak  11 Şubat, İkizler burcunda gerileyeceği 19 Mayıs  12 Haziran ve Terazi burcunda gerileyeceği 17 Eylül  9 Ekim tarihleri arasında yukarıda sözü edilen konulara daha fazla dikkat edelim. 21 Ocak- 11 Şubat döneminde, uzaklarla ilgili konular, yolculuklar, akademik işler ve medyaya ait gelişmeler. 19 Mayıs- 12 Haziran döneminde, kişisel projeler, adımlar ve başlangıçlar, sağlığınıza ait gelişmeler, 17 Eylül- 9 Ekim döneminde, aşk hayatınız, çocuklara yönelik konular ya da keyifli uğraşlar, spekülatif durumlar daha sık gündeme gelebilir. Merkür geri giderken düşüncelerimizi gözden geçirmek, düzeltmeler yapmak, hataları bulmak daha kolaydır ve doğru bir tercih olabilir. Kimi zaman da eski bir arkadaş çıkagelir.

Yükselen burcunuza göre

Yükselen KOÇ: 20 Şubat-  31 Mart döneminde önemli adımlar, başlangıçlar söz konusu. Aşk, zevk veren konular ve çocuklarla ilgili gelişmeler 11 Ağustos’a kadar daha keyifli olabilir. Yılın ikinci yarasında mesleki açıdan daha meşgul ve aktif olabilirsiniz.
Yükselen BOĞA: Ortaklaşa konularda yeni sorumluluklar var. Bu yıl finansal konularda daha fazla sorumluluk almaya başlayabilirsiniz.  31 Mart- 12 Mayıs arasında pek çok konuda daha girişken olmak durumundasınız. 11 Ağustos’tan sonra aşkta ve çocuklarla ilgili konularda daha keyifli olabileceksiniz.
Yükselen İKİZLER: Kariyer hedefleriniz açısından çok daha hareketli olabilirsiniz.İlişkilerinizde göstereceğiniz ciddiyet kalıcı sonuçlar verecek. Evlilik ve ortaklıklar alanında da gerçekçi olmak durumundasınız. 12 Mayıs – 24 Haziran arasında dikkat çekici adımlar atabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında ev ve ailenize yönelik olumlu gelişmeler beklenebilir.

Yükselen YENGEÇ: Bu yıl iş hayatınıza ait değişiklikler önemli. 24 Haziran-9 Ağustos arasında önemli girişimler ve sizi mücadeleci kılan koşullar var. 20 Şubat-31 Mart arasında iş hayatında daha atılgansınız. Yılın ilk yarısında paranızı çarçur etmeden kullanmaya bakmalısınız. Kişisel yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz.
Yükselen ASLAN: Bu yıl oldukça şanslısınız. 20 Şubat-31 Mart tarihleri arasında cesaret göstererek ufuklarınızı geliştirecek yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. 31 Mart  – 12 Mayıs arasında ise mesleki alanda çok daha gayretli olmanız gerekmekte. Yılın ilk yarısında 11 Ağustos’a kadar son derece şanslısınız. Yolculuklar, eğitsel imkanlar, kendinize olan güveniniz gibi iyimser olabileceğiniz koşullara sahipsiniz.
Yükselen BAŞAK: Yılın ilk yarısında iş hayatında beklemeler ve belirsizlikler olabilir. Bu nedenle daha sabırlı olmanız gerekiyor. 12 Ocak-20 Şubat arasında alacağınız belirli sonuçlar, değerlendirmeler olabilir. Bu dönemde ilişkileriniz yönünde daha mücadelecisiniz. 12 Mayıs- 24 Haziran arasında kariyer konularında zirve söz konusu. 11 Ağustos sonrasında Jüpiter’in yükselen burcunuza ilerlemesi size daha büyük bir güven ve hareketlilik getirecek.
Yükselen TERAZİ: Yılın ilk yarısında sosyal konular dışa dönük bir mizaç getiriyor. 20 Şubat-31 Mart arasında vites yükseltiyorsunuz. Bu yılınızda hedeflerinizi yükseltebilirsiniz. Yılın ilk yarısında sosyal olaylarda, arkadaşlıklar içerisinde daha canlı olabilirsiniz. 11 Ağustos sonrasında iş hayatında bazı beklemeler, sabırlı olunması gereken koşullar doğabilir.
Yükselen AKREP: Büyük yüklerden kurtuluyorsunuz. Satürn yükselen burcunuzdan ayrılırken rahatlıyor, hafifliyorsunuz. 20 Şubat -31 Mart arasında iş ortamında daha çok çaba sarfetmek, yeniliklere gitmek gerekebilir. 9 Ağustos  25 Eylül arasında kariyer alanında çok şey yapabilir ve kendinizi gösterebilirsiniz. Yılın ikinci yarısında grup çalışmaları iş hayatınız açısından geliştirici olabilir.
Yükselen YAY: Gerçekçi bir süreç başlamakta. Hayatınıza yeni bir kapı açıyorsunuz. Bu yıl Satürn’ün yükselen burcunuza girmesi ile birlikte, daha ciddi, kontrollü ve sorumluluk sahibi olacaksınız. Kariyer açısından da kararlı bir dönem başlamakta. Yılın ikinci yarısını mesleki konularda daha iyi bir pozisyon bulmak için kullanabilirsiniz. 25 Eylül-12 Kasım arasında hedefleriniz yönünde çok daha aktif olabilirsiniz.
Yükselen OĞLAK: Geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana iş hayatında ve hedeflerinizde bazı karmaşalar, huzursuzluklar gündeme gelmiş olabilir. 31 Mart – 12 Mayıs arasında aşkta ve sevdiğiniz konularda daha tutkulu olabilirsiniz. Yılın ikinci yarısında akademik alanda, yabancılarla ilgili konularda ve işe ait uğraşlar içerisinde yolculukların önemi artabilir. 12 Kasım sonrasında hedefleriniz yönünde çok daha aktifsiniz.
Yükselen SAKA: Son iki yıldır kariyer hedefleriniz ve sorumluluklarınız açısından oldukça baskı gördünüz ve yoruldunuz. Şimdi 2015-2018 arasında daha dengeli ve ümitli olabileceğiniz, yapıcı koşullar var. 20 Şubat – 31 Mart arasında sözlerinizle, görüşlerinizle çok daha fazla dikkat çekebilirsiniz. 9 Ağustos- 25 Eylül arasında vites yükselteceğiniz anlaşılıyor. Bu dönemde ortaklıklara, evlilik konusuna daha dikkatle yaklaşmalısınız.
Yükselen BALIK: Önümüzdeki yıllarda mesleki alanda önemli sorumluluklar ve yükler söz konusu olacaktır; kariyeriniz yönünde çok daha düşünceli olabilirsiniz. 24 Haziran – 9 Ağustos döneminde aşkta ve size heyecan getiren konular içerisinde daha cesur hareket edebilirsiniz. Ancak 25 Eylül – 12 Kasım arasında hedeflerinizi yeniden gözden geçiriyorsunuz. Yılın ikinci yarasında ilişkilerden, evlilik ve ortaklıklardan gelebilecek şanslar artmakta.

İKİZLER BURCU 2015 BURÇ YORUMLARI

21 Mayıs – 21 Haziran

Yükselen burcunuzun yıllık horoskobunu da okumayı unutmayınız.

EVLİLİK VE İLİŞKİLER BURÇ YORUMU

Bu yıl 11 Ağustos sonrasında ev hayatınızı pozitif yönde etkileyen gelişmeler bekleyebilirsiniz. Evde genişleme ve mutluluk söz konusu. İkizler’in ilk on gününde doğanlar ise, genel olarak ilişkilerine daha ciddi gözlerle bakmak durumunda. Bu yıl eşle ilgili sorumluluk içeren konularda artış var.
27-31 Mayıs günleri arasında doğmuşsanız duygusal hayatınızda bazı karmaşık koşullar söz konusu olabilir. Yine de yıl boyunca ilişkilerinize, aşk hayatına olumlu koşullar getiren dönemler var.

3-27 Ocak tarihleri arasında duygularınızı daha serbest ve akıcı şekilde ortaya koyabilirsiniz. 20 Şubat – 17 Mart arasında benzer şekilde gruplar, dostluklar ve aşk hayatınız açısından daha neşeli ve dışa dönük olabilirsiniz.  11 Nisan- 8 Mayıs arasında Venüs burcunuzdan geçerken hayatın güzel yanlarını da getirmekte. Bu tarihler arasında aşkta mutlu olmanız çok daha kolay olabilir. 5-30 Aralık tarihleri arasında da benzer şekilde aşk hayatınızı canlandıran, daha uyumlu ve keyifli birliktelikler söz konusu olabilir. Ancak Venüs’ün geri hareket yapacağı 27 Temmuz -6 Eylül arasında genel olarak evlilik gibi önemli bir konuda aceleci olmamalısınız. Bu tarihler arasında evlenmek, nişanlanmak pek rahat koşullar getirmeyebilir.

SAĞLIK

Bu dönemde karşıt burcunuza ilerleyen Satürn sizi yavaşlatırken, sinirsel açıdan da yorabilir. Sağlığınıza önem vermenizi gerektiren dönemler var. 12 Ocak  20 Şubat arasında aşırı stres ve işe ait durumlar, 12 Mayıs  24 Haziran arasında kazalara yatkınlık ve 25 Eylül  12 Kasım arasında daha sakin kalmayı gerektiren koşullar içinde olabilirsiniz.

R.HAKAN KIRKOĞLU

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *