İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak’tan ilginç açıklamalar

İbrahim Tatlıses’in kızı olduğu iddialarını yanıtlamayan Dilan Çıtak, ilk kez konuştu.

İbrahim Tatlıses’in kızı olduğu iddia edilen şarkıcı Dilan Çıtak, sevgilisi şarkıcı Levent Dörter’le geçtiğimiz gün Nişantaşı Cookshop adlı mekanda kahvaltı etti. Geçtiğimiz hafta başlayan ilişkilerine dolu dizgin devam eden şarkıcı çift, görüntülendiklerini fark edince Çıtak’ın gerginliği mekanı inletti. İbrahim Tatlıses’le ilgili ağır sözler sarf eden genç kız, “Neden çekiyorsunuz beni? İbrahim Tatlıses’in kızı olmaktan mı? İstemiyorum o yüzden çekiyorsanız çekmeyin!” sözlerinde bulundu. Sevgilisi Dörter sessizliğini korurken, Çıtak haykırışlarına devam etti.

 SAKİN SAKİN KONUŞTU

Aradan geçen birkaç saat sonrasında caddede yürürken görüntülenen çift, bu kez sakinleşmişti. Basın mensuplarından özür dileyen Çıtak, “Okuldan çıkmıştım, şimdi de stüdyoya gideceğim. Eylülde bomba patlatacağım. Levent’ten ufak tefek yardımlar alıyorum. Sevgili desteği kalp kalp” diyerek yeni bir single hazırlığında olduğunu söyledi.

TÜRKİYE İÇİN ÖNEMLİ VE TEK

Senelerdir İbrahim Tatlıses’in kızı olmak konusunda ağır sözlerde bulunan Çıtak, ilk kez babasıyla ilgili duygularını dile getirdi. “Üzülüyoruz tabii. Türkiye için önemli ve tek biri. En yakın zamanda tekrar aramıza ve sahnelere dönmesini temenni ediyoruz. Güzel ve önemli bir ses, aramıza dönmesini istiyoruz” diyerek Tatlıses’e övgüler yağdıran genç kız, İbrahim Tatlıses’le konuştuklarını da açıkladı. Yıllardır konuşmadıklarını, “Öyle bir babam yok” diyerek bahsettiği İbrahim Tatlıses’le mesajlaştıklarını söyleyen Çıtak, “Konuşuyoruz. Sık sık olmasa bile arada bir mesajlaşıyoruz. Onun iyi olmasını istiyorum. Kötü bir şey yok aramızda. Derya Hanımlaymış!

 

Bir önceki yazımız olan 3 Adam her yere beraber gidiyor! başlıklı makalemizde eser yenenler, ibrahim büyükak ve Oğuzhan Koç hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. Birimza says:

    hayatımız magazın :))

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *