İbrahim Çelikkol ve Selçuk Şahin neden kavga etti?

İbrahim Çelikkol, gece kulübünde futbolcu Selçuk Şahin’in nişanlısına çarpınca ortalık savaş alanına döndü.

Magazin dünyasında çapkınlıklarıyla tanınan oyuncu İbrahim Çelikkol ve Fenerbahçeli Selçuk Şahin, önceki gün Ortaköy’deki Albüm adlı mekânda birbirine girdi. Bir buçuk ay ABD’de kalıp döner dönmez soluğu gece kulübünde alan ünlü oyuncu, mekân çıkışında futbolcu Selçuk Şahin’in nişanlısına çarpınca milli yıldız çileden çıktı.

İKİLİ GÜÇLÜKLE SAKİNLEŞTİRİLDİ
Nişanlısını kapının önünde bekleyen otomobiline bindirip koşarak Çelikkol’un yanına giden Şahin, yakışıklı oyuncuyu itip vurmaya çalıştı. İbrahim Çelikkol da Şahin’e aynı şekilde karşılık verince devreye bodyguard’lar girdi. Kavga güçlükle önlenirken hem Çelikkol hem Şahin güçlükle sakinleştirildi. İbrahim Çelikkol’un doyasıya eğlenip DJ kabinine geçtiği gecenin sonu tatsız bitti.

İbrahim Çelikkol Sinem Kobal’i unuttu bile!

İlişkileri kısa süre önce biten Sinem Kobal ve İbrahim Çelikkol cephesinde ilginç gelişmeler yaşanıyor.

Kısa süre önce ayrılan Sinem Kobal ile İbrahim Çelikkol, birbirlerine sosyal medya üzerinden “göndermeler” yapmaya devam ediyor.

İbrahim Çelikkol, daha önce Instagram’da Can Yücel’in bir şiirini paylaşan Sinem Kobal’a Ghandi’nin sözleriyle karşılık vermişti.

Şimdi de magazin camiasının ünlü ismi geçtiğimiz günlerde gittiği Los Angeles’taki bir kulüpte genç kızlarla çekilmiş fotoğrafı ortaya çıktı.

Hayli keyifli görünen İbrahim Çelikkol’un fotoğrafını, bir arkadaşı yine Instagram’da paylaştı.

 

Bir önceki yazımız olan Çağatay Ulusoy'dan Medcezir'de büyük sürpriz başlıklı makalemizde Çağatay Ulusoy ve çağatay ulusoy medcezir hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *