Hülya Avşar’dan Nur Yerlitaş’a cevap geldi!

 Önceki gün İstinye Park’ta görüntülenen Hülya Avşar; kendisi, Seda Sayan ve Demet Akalın hakkında “Giyinmeyi bilmiyorlar” diyen modacı Nur Yerlitaş’a yanıt verdi.

“Doğru söylemiş, giyinmeyi bilmiyoruz. Bundan sonra evden çıplak çıkarız” diyen Avşar, kendisini adım adım izleyen gazetecilere de takıldı: “Çak evladım flaşları, yakın bakalım ışıkları. Yıldız olmak zor iş!”

Hülya Avşar, önceki gün İstinye Park’taydı. Bir arkadaşıyla Masa Restaurant’ta oturan Avşar, çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Avşar, Nur Yetlitaş’ın “Demet Akalın, Hülya Avşar ve Seda Sayan giyinmeyi bilmiyor” sözlerinin hatırlatılması üzerine “Doğru söylemiş, giyinmeyi bilmiyoruz. Bundan sonra evden çıplak çıkarız bizde ne yapalım” dedi. Avşar Kızı, aracına doğru yürürken ise “Star olmak böyle bir şey işte. Kameralar ve flaşlar eşliğinde arabana kadar yürüyorsun. Çak evladım flaşları, yakın bakalım ışıkları. Yıldız olmak zor iş” sözleriyle espri yaptı.

SERKAN ÖZTÜRK – CADDE

Bir önceki yazımız olan Mine Çayıroğlu Hayalperest'i çıkardı başlıklı makalemizde Hayalperest, Mine Çayıroğlu ve Mine Çayıroğlu 2014 hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *