Hülya Avşar ve Mehmet Ali Erbil spor yaparsa…

Sabahları düzenli olarak Tarabya’da spor yapan Hülya Avşar, önceki gün koşarken Mehmet Ali Erbil‘le karşılaştı. Karşılaşmasının ardından hem kahkahalara boğuldu, hem de karşılaştığına pişman oldu. Yeniköy’deki Hayrola Kafe’ye otomobillerini park ederek koşmaya başlayan ikili, önce belediyenin spor aletlerine bindi, Mali yaşlı bir amcayla karşılıklı bacak sıkılaştırdı hareketler yapıp videolar çekti. Mali’yi izlerken kahkahalara boğulan Avşar, arkadaşını molaya bırakıp koşmaya devam etti.

Avşar uzaklaşınca, Mali’nin muzurlukları başladı. Erbil, Avşar’ın arabasının bagajına yaslandı, kafasını uzatıp arabayı öpmeye başladı. “Hülyaaaaa… 4×4 motorlu Hülya, otomatik, dizel Hülya…” diyerek bağıran şovmen, bununla da yetinmedi, plakasının son 4 rakamının 6’yla bitmesine de bir kılıf uydurdu. Komedyen, eliyle rakamların bir tanesini kapattı. “666 şeytanın rakamı. Hülya, şeytan Hülya. Ooof araba tam şeytanın motoru gibi he” diyerek etraftakileri kahkahaya boğdu.

Avşar’ın yürüyüşünü tamamlayıp geri gelmesini bekleyen Erbil, bu sefer de Avşar’a yaptıklarını izletti. Gülmekten arkadaşına sataşamayan Avşar, “Sen bulmuşsun aradığını” diyerek son lafı attı ve koşusuna devam etti. Mehmet Ali Erbil, Avşar kızının uzaklaşmasının ardından deniz kenarında sabitlenmiş demire takılıp düşme tehlikesi geçirince “Hülya’nın nazarına mı geldik?” dedikten sonra otomobilinin direksiyonuna binip uzaklaştı.

Bir önceki yazımız olan Bu Tarz Benim'lerden hangisi daha çok izleniyor? başlıklı makalemizde Bu tarz benim, Bu Tarz Benim reyting ve Bu Tarz Benim Yeni Sezon hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *