Hülya Avşar TV8’de şov programı yapacak

Geçtiğimiz yıl TV8’i satın alan Acun Ilıcalı, yeni sezona Hülya Avşar’lı şov programıyla girecek.

Her yıl Türkiye’nin en çok vergi ödeyen ünlüleri arasında yer alan yapımcı Acun Ilıcalı, geçtiğimiz sezon TV8‘i satın alarak büyük sükse yapmıştı. TV8’i aldığı dönemde Star TV’ye Yetenek Sizsiniz, O Ses Türkiye ve Survivor programlarını hazırlayan Acun Ilıcalı, Star TV ile olan sözleşmesini bitirmemiş, sezon sonuna kadar TV8’in patronu olduğu halde Star TV’ye bu 3 programı da yapmıştı.

Önceki günlerde Hülya Avşar‘ın Yetenek Sizsiniz kadrosunda olmayacağının öğrenilmesinin ardından ‘Hülya Avşar ile Acun Ilıcalı arasında sorun mu var?’ iddiaları gündeme gelmişti. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından Hülya Avşar’la ilgili yaptığı bir açıklama ile bu iddiayı da çürütmüş oldu.

Acun Ilıcalı, Hülya Avşar’ın gelecek sezon TV8’de şov programı yapacağını duyurdu.

Ilıcalı,  “TV8 ile ilgili sürprizlerimiz başlıyor. TV8 izleyicileri eylülden sonra güne Hülya Avşar ile başlayacak. Hülya Avşar çok farklı bir show programı ile haftaiçi hergün TV8 ekranlarinda olacak.” mesajını paylaştı.

Bir önceki yazımız olan Özgü Namal Yetenek Sizsiniz'de başlıklı makalemizde acun ılıcalı, hülya avşar ve meryem uzerli hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *