Hülya Avşar Racing Star yarışmasında

Hülya Avşar, martta TV8’de başlayacak ‘Racing Star’ yarışma-sında jüri üyesi olacağını söyledi.

Hülya Avşar, şöhretle ilgili ise “Ben zaten şöhret doğmuş gibiyim. Kaderci bir insanım, doğduğu-muzda hepimizin ne olacağının belli olduğunu düşünüyorum” dedi.

Orhan Gencebay’dan Hülya Avşar’a tokat

Hülya Avşar, yılbaşı gecesi Günay Restoran’da sahne aldı. Taşlı işlemeli transparan elbisesiyle göz dolduran Avşar’ı kızı Zehra, kız kardeşi Helin, ablası Leyla ve yeğenleri yalnız bırakmadı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Avşar, “Allah, herkese yeni yılda ailesiyle olmayı nasip etsin. Ailem yanımda. İnsana her şeyden önce ailesi lazım. Arkadaşlar da önemli ama ailenize sahip çıkın, dört elle sarılın. O dünyanın en güzel mutluluğu” dedi.

Hülya Avşar’ı dinlemeye gelenler arasında Sevim Emre ve Orhan Gencebay da vardı. Avşar’ın şarkılarıyla yeni yıla giren Gencebay, bir ara ayağa kalkıp parmağıyla şarkıcıyı işaret etti. Avşar, “Öpücem” deyip sanatçının yanağından ısırınca olanlar oldu. Gencebay da Avşar’ın poposuna okkalı bir tokat attı. Gencebay, “Hep böyle yapıyor, tam yanağımdan öpecekken ısırıyor. Ben onu gebertirim… Hülya’yı çok seviyorum” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Lindsay Ellingson Türkiye'de röportaj verdi başlıklı makalemizde Dosso Dossi Fashion Show, Lindsay Ellingson ve Lindsay Ellingson kimdir hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *