Hülya Avşar doğumgününe Ali Aksöz’le geldi

Önceki akşam doğum gününü kutlayan Hülya Avşar, Yeniköy’deki mekana oyuncu Ali Aksöz’le geldi.

Avşar, Aksöz’ün yeni programına konuk olarak katıldığını, çekimlerden sonra da kutlamaya geldiklerini söyledi. Aktör, 51 yaşına giren Avşar Kızı’nın ailesiyle yediği doğum günü yemeğine katıldı.
Geceye eski eşi Kaya Çilingiroğlu’nun da geldiğini belirten sanatçı, kendisine iş ayarladığına dair çıkan haberleri şu sözlerle yalanladı: “Benim haddime mi Kaya’ya iş aramak? Kendi kriterlerine uymadığı için kabul etmediği bir sürü iş var. Böyle bir komedi olabilir mi? Ben kendi halinde biriyim.”

Hülya Avşar 51’inci yaş gününü, “Ne Kıvanç, ne Kenan, favorim Ali” dediği oyuncu Ali Aksöz, eski eşi ve ailesiyle birlikte kutladı

Hülya Avşar, yeni yaşını önceki akşam Yeniköy Gazebo adlı mekanda kutladı. Gecede Avşar’ı eski eşi Kaya Çilingiroğlu ve kızları Zehra olmak üzere aile bireyleri de yalnız bırakmadı.
Gecenin sürprizi ise Avşar’ın daha önce jön olarak açıkladığı, birlikte rol almak istediği ‘Medcezir’ dizisinin oyuncusu Ali Aksöz’dü. Mekana Aksöz’le gelen Avşar, oyuncunun yeni şov programına konuk olduğunu ve çekimlerden çıktıklarını söyledi.
Gecenin sonunda da Aksöz’ü kapıya kadar uğurlayan sanatçı; “Çağatay Ulusoy’u da çok beğeniyorum. Ali de onun kadar iyi bir oyuncu” dedi.

Bir önceki yazımız olan Hande Yener'in sahnesi yandı başlıklı makalemizde hande yener ve hande yener chanta hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *