Hugh Jackman’ın İstanbul gezmesi!

Türkiye’deki ilk gösterisini yapan Hugh Jackman, dün eşi ve çocuklarıyla Boğaz’da gezdi. Hugh Jackman ailesi bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi

Hugh Jackman, dün sabah saatlerinde eşi Deborra Lee Jackman, çocukları Aca Eliot ve Oscar Maximillian’la Boğaz turu yaptı. Beşiktaş iskelesinden özel olarak tahsis edilen tekneye binen Jackman ailesi, önce Dolmabahçe Sarayı’nı, ardından Çırağan Sarayı’nı inceledi. Boğaz Köprüsü manzarasında bol bol hatıra fotoğrafı çektiren Jackman ailesine özel bir koruma eşlik etti. Aktör, birkaç saat sonra ikinci gösterisi için oteline dönüp dinlendi.

Ünlüler akın etti
Şovu izleyenler arasında Cem Yılmaz, Ozan Güven, Saba Tümer, Sıla, Tuba Ünsal, Arzu Sabancı, Cem Aydın – Derin Mermerci ve Nilgün Belgün gibi sanat ve cemiyet dünyasından birçok isim vardı.
Gösteri bitti temizlik yaptı

Sempatik ve mütevazı tavırlarıyla takdir kazanan Jackman, seyircilerin salondan çıkmasıyla birlikte görevlilerin sahneyi temizlemesine yardımcı oldu. Jackman, çöp poşetlerini attığı sırada fotoğrafı çekilince objektife gülümsemeyi ihmal etmedi.

Bir önceki yazımız olan Kertenkele'de gelinlik sahnesi senaryoyu değiştirdi! başlıklı makalemizde Kertenkele, kertenkele dizisi ve senaryo hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *