Hugh Jackman sahneye çıkamadığı için ağladı

Dünyaca ünlü Avustralyalı aktör Hugh Jackman, dünya turnesi kapsamında ‘An Evening with Hugh Jackman‘ gösterisiyle Türkiye’ye gelmiş ancak yaptığı ilk gösteri sonrasında rahatsızlanmıştı. Boğaz’da çıktığı gezi sonrası soğuk algınlığı ve ses tellerinde kanama başlaması nedeniyle doktorunun tavsiyesiyle üç gösterisi iptal edilen Jackman’ın ısrarla sahneye çıkmak istediği ve ağladığı öğrenildi.

Doktor kontrolünde otelinde dinlenmeye devam eden ünlü aktörün tedavisinin iki hafta süreceği belirtildi. Jackman, iyileşmesi halinde ise kısa sürede sahnelere geri dönecek. Gösterileri iptal edilmesine rağmen Türkiye’de kalmaya devam eden Jackman’a, uçağa binmesi de doktoru tarafından yasaklandı.

Uçaktaki basınç nedeniyle ses tellerindeki kanamanın artacağı endişesiyle uçağa binemeyen oyuncunun doktoru Türkiye’ye gelmek için yola çıktı. Hugh Jackman’ın Türkiye’deki doktoru Doç. Dr. İsmail Koçak yaptığı açıklamada “Bu dönemde aktif kullanımı, ileride kalıcı ses teli hasarı yaratabilecektir” demişti.

Hugh Jackman’ın İstanbul gezmesi!

Bir önceki yazımız olan Yasemin Allen'ı partiye almadılar! başlıklı makalemizde Adamintown.com, armağan oğuz ve Yasemin Allen hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *