HTC One Max’in özellikleri – (Fotoğraf ve video)

İncelikli tasarımı ve mühendislik kalitesinin yanı sıra akıllı telefonlarda bir ilk olarak çift ön stereo hoparlör içeren BoomSound teknolojisiyle mobil eğlence anlayışını yüksek kalitede ses donanımıyla yeni bir boyuta taşıyan HTC One max, multimedya uygulamalarının keyfine varmanızı sağlıyor.

Akılıı telefonlar donanım olarak geliştikçe diğer cihazlara olan ihtiyaç da azalıyor. HTC  yeni Flagship ürünü HTC One max, ekranın alt ve üst bölümlerine yerleştirilen, yenilikçi HTC BoomSound teknolojisi ve ses çıkış gücü artırılmış öne bakan hoparlörleri sayesinde güçlü ve zengin bir stereo ses performansı sunuyor.

Böylelikle, telefon kullanıcılarının tüm beklentilerini karşılamayı hedefleyen akıllı telelon üreticisi, çift zarlı ses teknolojisiyle hem yüksek desibelli sesleri, hem de hassas sesleri işleyerek ve bu iki sesi birleştirerek temiz bir ses elde ediyor.

ÇİFT AMFİ

HTC One max donanımsal olarak içerdiği iki adet dahili amfi sayesinde hem kulaklık çıkışındaki sesi, hem de dahili stereo hoparlörlere giden sesi yükseltiyor. Ayrıca Beats Audio ses profiliyle sadece müziklerde değil, film ve oyunlarda da size özel bir ses deneyimi yaşatıyor.

Tüm bu özellikleri ıle HTC One max kulaklıklı ya da kulaklıksız kullanımda hoparlör, manyetik sürücü boyutu, frekans tepkisi ve yükseklik açısından karşılaştırıldığında bugüne kadar bir akıllı telefonda görülen en zengin ve en güçlü ses kalitesini sunuyor.


HTC ONE MAX resmi tanıtım videosu…

SENSE VOICE NEDİR? SENSE VOICE FAYDALARI NELERDİR?

HTC One max’inn ses kalitesi, Sense Voice teknolojisi sayesinde telefon görüşmeleri sırasında da kendini gösteriyor. Temiz ve parazitsiz ses sistemi ile sessizlik anında bağlantının koptuğunu sanıyorsunuz. Telefon, çevreden gelen gürültüleri bastırma konusunda da oldukça başarılı. Ahizesiz konuşma sırasında dahi karşı tarafın sesi yüksek ve net geldiği için anlamak kolaylaşıyor. Telefonunun Sense Voice fonksiyonu sayesinde kalabalık ve gürültülü ortamlarda bile telefon görüşmelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. İki adet dahili mikrofondan biri ortamdaki gürültünün yüksekliğini algılayarak, gürültüyü telati etmek için çağrı sesini dinamik olarak artırıyor. İkinci dahili mikrofonu ortam gürültüsüne göre kalibre ederek karşı tarafa kusursuz ses kalitesi sunuyor.

FONKSİYONEL

HTC ‘nin amfi ile desteklenen çift ses sistemi, toe çekim modu, Ultrapiksel kamera, Blınkíeed menusü ve Sense TV özelliğı gibi ekstra özelliklerle donatılan HTC One max, ayrıca tek parça alüminyum gövdesiyle de şıklığını tamamliyor. HTC ZOE’nin video önizleme özelliği sayesinde. fotoğraflarınızdan anında 30 saniyelik sinematik video görüntüyü otomatik olarak oluşturuyor ve istediğiniz zaman kolayca düzenleyebiliyorsunuz. Mesela, tatil sonrasında çektiğiniz fotoğraflarla bu sinernatik video görüntüler otomatik olarak oluşturuluyor ve tatil anılarınızı anlatan 30 saniyelik bir video, telefonunuz tarafından hızla hazırlanıyor ve kolayca paylaşılabilir hale geliyor.

HTC One Max fotoğrafları

HTC One Max özellikleri ve fotoğrafları

YÜKSEK GÖRÜNTÜ KALİTESİ

HTC One max yenilikçi Boonisound teknolojisinin yanı sıra Ultrapiksel kanıerasıyla da dikkat çekiyor. Akıllı telefonlarda ilk defa kullanılan Ultrapiksel teknolojisi, düşük ışıkta bile son derece renkli ve canlı fotoğraflar çekmenize olanak sağlıyor.

 HTC ONE MAX’İN ÖZELLİKLERİ

-5.9 inç boyut

-1.7 GHZ , 4 çekirdekli ,Snapdragon 600 işlemci

– Full HD özellikli Super LCD3 kamera

-2 gigabyte dahili bellek ve 16-32 GB hafıza kartı desteği

– Çıkarma özelliği olmayan 3.300mAh batarya

-BoomSound hoparlörler

-4 Ultrapiksel kamera ile 1080 p video kaydı

-2.1 megapixel ön kamera

-Parmak izi sensörü

-Android 4.3 işletim sistemi

-Sense 5.5

– 200mAh kapasiteki koruma kılıfı

 

 

Bir önceki yazımız olan Ensonhaber'in Hürriyet'e savaş açması başlıklı makalemizde en saçma ensonhaber manşetleri, en son haber ve en sonhaber resimleri hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *