Hatice Şendil’den ilginç evlilik açıklaması

Mayıs’ın son günlerinde Burak Sağyaşar’la dünya evine girmeye hazırlanan Hatice Şendil’den ilginç açıklama.

 

Geçtiğimiz gün Bebek’te bir arkadaşıyla birlikte gezintiye çıkan oyuncu, oturduğu mekan çıkışı tempolu yürüyüş yaparken objektiflere takıldı. 29 Mayıs’ta evleneceği için, hazırlıkları yapmaktan sosyal hayatına vakit bulamadığına dert yanan Hatice Şendil, “Kına, düğün hazırlıkları yapıyorum. Her geleneği tek tek uygulayacağız. Az kaldı ve heyecanlıyım” dedi.

 

Dila Hanım ve ardından Kaderimin Yazıldığı Gün’le ekranlarda ara vermeden çalışan oyuncu, “Evlilikten sonra dizilere bir film arası vereceğim. Yoğunluktan dolayı daha balayı planı yapamadık, zaten büyük ihtimalle de gidemeyeceğiz” sözleriyle üzüntüsünü dile getirdi. Oyunculuk hayatı boyunca çok sayıda gelinlik giyen oyuncu, en son geçtiğimiz hafta dizide gelinlikle boy göstermişti. Bu konu için, “Bir süre sonra bütün işlerimi düşündüm ve 15. gelinliğimi giymişim. Düğünüm çok özel hissedeceğim bir şey olduğu için, ilk kez gelinlik giyiyormuşum gibi hissedeceğim.”

 

Bir önceki yazımız olan Jülide Ateş röportajda hayatını anlattı başlıklı makalemizde jülide ateş hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *