Hasan Kütük kendisini aldatan Rabia’yı videoya çekti!

Ankara Keçiören’de Hasan Kütük isimli sözde delikanlı kendisini aldattığını iddia ettiği kız arkadaşına hem dayak attı hem de videoya çekti. Sosyal medyada hızla yayılan görüntülerden sonra Hasan Kütük ve arkadaşlarının nasıl bir ceza alacağı merak konusu oldu.

Netgazetesi.Net – Sosyal medya şu sıralar Ankara Keçiören‘de kaydedilen Hasan Kütük, Samet Ocak, Dursun Vrc ve Burak Yağmur isimli gençlerin videosunu konuşuyor. Videoda Rabia isimli genç kız tarafından aldatıldığını iddia eden Hasan Kütük, 3 erkek arkadaşıyla beraber kız arkadaşının yanına gidiyor. Bir parkta kaydedilen görüntülerde kız arkadaşının kameraya bakarak kendisinden özür dilemesini isteyen Hasan Kütük, isteğinin yerine getirilmemesi üzerine kız arkadaşına tokat atıyor.

İlerleyen dakikalarda Rabia isimli genç kız son çare olarak kameraya yüzünü gösteriyor ve Hasan Kütük‘ten özür diliyor. Rabia‘ya çok sayıda küfürler savuran Hasan Kütük‘ün bu tepkisi bittikten sonra ise Rabia’nın yanındaki genç kız da Samet Ocak‘tan dayak yiyor.

‘Aldatan Kız Arkadaşını Yakalayan Apaçi’ başlığıyla sosyal paylaşım siteleri ve video sitelerinde yüzbinlerce tık alan bu video kaydından sonra Emniyet’in harekete geçip geçmeyeceği merak konusu oldu.

Dayak atanlar tutuklandı

Ankara Emniyet Müdürülüğü bugün olayla ilgili bir açıklama yaptı, şahısların gözaltına alındığı duyuruldu. Açıklamada “Görüntülerde şahısların isminin geçmesinden yola çıkılarak yapılan araştırma sonucu, olayı gerçekleştiren H.K. ve yaşları küçük olan D.V, S.O, B.Y. isimli şahıslar görüntülerin kayıtlı olduğu telefon ile yakalandı. Şahısların alınan ifadesinde olayın, kız kardeşlerden birisinin erkek arkadaşı ile aralarındaki sorundan kaynaklandığı ve H.K’nın intikam amacıyla görüntüleri telefona kaydederek sosyal medyada paylaştığı anlaşıldı” denildi.

Bir önceki yazımız olan Hırsız İmamlı Kertenkele dizisi tepki çekti başlıklı makalemizde Kertenkele, Kertenkele atv ve Kertenkele dizi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

2 Responses

  1. İnci says:

    hakkı kütük kim mna

  2. Canan says:

    ben bir kız olarak olaya bakıyorum eğer o kız bi halt yemeseydi o durumlara düşmezdi hasan haklı mı kendince haklı biz kızlarda aldatılınca intikam almak istiyoruz o da öyle yapmış kız da doğru dursaydı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *