Hande Yener hayatını anlattı

Hülya Avşar’ın bu haftaki konuğu Hande Yener’di.

Özel hayatı ve kariyeriyle ilgili samimi açıklamalar yapan Yener, Avşar’a vefa borcunu bir şarkıyla ödedi.  Şarkıcı, kariyerine ilaç gibi geldiğini söylediği Avşar’ı “Sana, Berksan’la ‘İlaç’ isimli bir şarkı hazırladık” diyerek şaşırttı. Hayatında ilk defa böyle bir hediye aldığını belirten Avşar ise “Single yapmak için bir şarkı arıyordum. İlk defa bu tarz bir hediye aldım” diyerek teşekkür etti.

‘BERABER ÇOK EĞLENiYORUZ’

Hülya Avşar’ın programına konuk olan Hande Yener, Ozan Öğüt’le ilişkisi hakkında konuştu: “Bizimkisi aşk oyunu gibi, beraber çok eğleniyoruz”

Hülya Avşar’ın TV8’de yayınlanan         programının bu haftaki konuğu Hande         Yener’di. Şarkıcı, programda özel hayatıyla     ilgili yaptığı açıklamalarla dikkat çekti.
Avşar sayesinde hayatının değiştiğini söyleyen Yener, Avşar’a kariyerine ilaç     gibi geldiği için bir şarkı hediye etti.
Yener, tezgahtarlık yaptığı dönemde kendisini keşfeden Avşar’ı “Benim hayatıma ilaç gibi geldiğin için sana  Berksan’la ‘İlaç’ isimli bir şarkı hazırladık” diyerek şaşırttı.
Single yapmak için şarkı aradığını söyleyen Avşar, “İlk defa bu tarz bir hediye aldım” sözleriyle Yener’e teşekkür etti.

‘İNANMADAN YOLA ÇIKILMAZ’

Ozan Öğüt’le ilişkisi hakkında da konuşan     Yener, “Bizimkisi aşk oyunu gibi, beraber çok eğleniyoruz. İki kişinin bir hayat sürdürmesi çok zor. İnanmadan bu yola çıkılmaz” dedi.  Melis Güvenç

‘TARKAN DA KONUK OLABİLİR’

Hülya Avşar önceki akşam İstinye Park’ta görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Avşar, şov programında ilerleyen günlerde bomba gibi konukları ağırlayacağını söyledi. Konuklarının istediklerini rahatlıkla söylediklerini anlatan Avşar, “Tarkan’ı konuk alır mısınız?” sorusunu şöyle yanıtladı: “Eski kavgaları geride bıraktım, unuttum. İlerleyen günlerde neden olmasın.”

Demet Akalın’ı kızdıran Hande Yener klibi

 

Bir önceki yazımız olan Nurgül Yeşilçay'ın doktor sevgilisi başlıklı makalemizde Nurgül Yeşilçay ve nurgül yeşilçay yeni sevgilisi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *