Hande Soral, Yılanların Öcü’nü ve hayatını anlattı

Show TV’de yayınlanan Koliba Film imzalı “Yılanların Öcü” dizisinin başrol oyuncusu Hande Soral, aylardır çekimlerin yapıldığı Kapadokya’da yaşadığı evin kapılarını açtı ve oradaki yaşamını anlattı.

Show TV’de yayınlanan Koliba Film – Ata Türkoğlu imzalı “Yılanların Öcü” dizisinin başrol oyuncusu Hande Soral, kısa bir süre önce vizyona giren “Birleşen Gönüller” filminde de başrolde… Genç oyuncu, çekimlerin başladığı günden bu yana Kapadakya’da geçen yaşamını Milliyet TV’ye anlattı.

Çekimler nedeniyle ekipten en çok kimlerle bir arada oluyorsunuz?

En çok Ahmet (Varlı), Cemal (Toktaş) ve Nail (Kırmızıgül) ile çalışıyorum. Üçüyle de çok                iyi anlaşıyorum. En çok                 onlarla vakit geçiriyorum. Yönetmenimiz Cemal Şan’la çok iyi anlaşıyorum. Çok seviyorum. Herkesi çok seviyorum. Ekibimiz gerçekten çok tatlı. Teknik ekip de öyle, çok çok tatlı. Çok mutluyuz.

Çekim olmadığında neler yapıyorsunuz?

Genelde evde oluyorum. Burada vakit geçiriyorum. Yürüyüşe çıkıyorum. Aşağıda çok güzel bir yürüme yolu var. Yukarıya komşulara gidiyorum, çaya – kahveye. Fırsat bulursak sinemaya gidiyoruz Nevşehir’e. Setten de koşarak eve geliyorum. Evimde keyfim çok yerinde.

Kapadokya’ya yerleşmeyi düşünüyor musunuz?

Peri bacası alayım diyorum. Evimin tam karşısındakini almayı düşünüyorum. Onun da üzerine yıldırım düşmüş. Hikayesi var yani. Şaka bir yana, iş bittiğinde buradan ayrılmak gerçekten çok zor olacak.

‘Sektörde ileriye dönük plan çok zor’

Bundan sonraki planların ızarasında neler var?

Türkiye’de bu sektörün içinde olan herkesin çok iyi bileceği gibi o kadar değişken ve kaygan bir zemin ki, hala arıyoruz bence bir şeyleri. İzleyici olarak da, oyuncu olarak da, yapımcı olarak da. O yüzden ileriye dönük plan yapmak çok sağlıklı gelmiyor. Hep film çekelim istiyorum. Hep bir aksiyon filminde silahlı falan bir kahraman kadını oynamak istiyorum.  Ama çok güzel bir aksiyon filmi olması lazım.

‘Uzun zaman oldu aşkı yaşamayalı’

Hayatınızda ailenizden başka özel biri var mı?

Yok. Bu işleri daha da kolaylaştırıyor. Ama eğer olsaydı bırakmak zorundaydım. Burada çalışıyorum sonuçta. Ama sık gidip gelmek zorunda kalacaktım. Olmaması sayesinde kafam daha rahat tabiki.

hande soral röportaj

Olmaması sizin isteğinzle mi tesadüf mü?

Hayır, tamamen tesadüf. Konuşabiliriz aşkları… Özlediğimiz aşkları; uzun uzun.

Özlediğiniz aşkalar var o zaman?

Aşık olmak çok güzel. Aşk özlenen bir şey. Aşk duygusunu yaşamak. Aşkı yaşamayalı bayağı uzun zaman oldu. Seneleri var yani.

 

Bir önceki yazımız olan O Hayat Benim'in Bahar'ı Ezgi Asaroğlu anlattı başlıklı makalemizde Ezgi Asaroğlu ve O Hayat Benim hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. May 1, 2015

    […] Hande Soral, Yılanların Öcü’nü ve hayatını anlattı […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *