‘Ham çökelek kızı’ ve Atilla Taş buluştu!

Atilla Taş’ı Türk insanı ile tanıştıran Hamçökelek şarkısının klibinde oynayan küçük kız 15 yıl sonra tekrar ekrana çıktı. Okan Bayülgen’in Makina Kafa programına çıkan Sanaz Alem, Atilla Taş’ı şaşırttı.

 

1998 yılında Kırmızılım albümü ile Türk müzik listelerini sallayan ve Hamçökelek şarkısına çektiği klip ile o dönem herkesin konuştuğu isim haline gelen Atilla Taş, dün geceki Makina Kafa programında şoke oldu. Hamçökelek klibinde Atilla Taş’a eşlik eden küçük kız, 15 yıl sonra Atilla Taş’ın karşısına çıktı. 19 yaşındaki Sanaz Alem’i karşısında gören Atilla Taş’ın ilk söylediği söz “Hiç değişmemişsin oldu.” Manisa Celal Bayar Üniversitesi’nde Tıp okuduğunu söyleyen Sanaz Alem, Ham çökelek klibine ithafen yeşil giyindiğini söyledi.

Programda ünlü şarkıcı Atilla Taş gözyaşlarını tutamazken “Çok sevindim. Benim kızım gibi. Herkes seni benim kızım zannetti. Hiç değişmemiş.” dedi.

Programın ilerleyen dakikalarında Sanaz Alem ve Atilla Taş Hamçökelek şarkısı eşliğinde dans etti.


Bir önceki yazımız olan Berkin Elvan için 'kayıt' kampanyası başlıklı makalemizde Berkin Elvan, Berkin Elvan kimdir ve Berkin Elvan'a ne oldu hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. March 3, 2015

    […] ‘Ham çökelek kızı’ ve Atilla Taş buluştu! […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *