Haluk Levent’in borcunu kefili ödedi

Müzisyen Haluk Levent, bir dönem Prestij Müzik’te birlikte aynı yolda yürüdüğü Mahsun Kırmızıgül’den aldığı 50 bin TL’yi ödeyemeyince para, borca kefil olan Yıldıray Gürgen’in cebinden çıktı.

Tefecilere borcu yüzünden sürekli başı derde giren rock’çı Haluk Levent, yardım için arkadaşı Mahsun Kırmızıgül’ün kapısını çaldı. Levent, Kırmızıgül’e “Borçlarımı ödemezsem beni yine cezaevine atacaklar. 50 bin TL’ye ihtiyacım var” dedi. Arkadaşının durumuna üzülen, ancak parayı verip vermemekte kararsız kalan Kırmızıgül’ü yıllardır birlikte çalıştığı Yıldıray Gürgen, “Ben kefil oluyorum” diyerek ikna etti. Kırmızıgül, aylar sonra sesi soluğu çıkmayan rock’çıyı alacağını istemek için aradı ama bir türlü Levent’e ulaşamadı. Bu duruma sinirlenen Kırmızıgül, Gürgen’i arayarak, kefil olduğu 50 bin TL’yi ödemesi gerektiğini söyledi ve alacağını ondan aldı.

Bir önceki yazımız olan 'Sibel Can'ın oğlu gay mi?' başlıklı makalemizde engincan, engincan gay mi ve engincan gey mi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *