Halil Sezai çöpçülerden dayak yedi

Tatil için Bodrum’da olan Halil Sezai, içtiği biranın şişesini çöpe atmayınca dayak yedi! Çöpçülerin uyardığı şarkıcı alkolün etkisiyle küfürler savurunca, darp edilmekten kurtulamadı

Bodrum Gümüşlük’te tatil yapan Halil Sezai, önceki gün öğle saatlerinde başladığı içkiye, sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti. Alkolün etkisiyle ayakta durmakta güçlük çeken Sezai, mekan-ların kapanmasıyla, bira şişesini alıp sahil turuna çıktı.
ŞARKICI, sabah 07.00’ye kadar bir yandan yüksek sesle şarkı söyledi, bir yandan da içkisini yudumladı. İçtiği biranın bitmesiyle şişeyi konteynır yerine çöplerin bulunduğu yere fırlatan Halil Sezai, çöpçülerin tepkisiyle karşılaştı.

GÖREVLİLERİN “Şişeyi neden çöp konteynırına koymuyorsunuz da dışarı atıyorsunuz?” soruna kızan şarkıcı, küfürler savurmaya başladı. İkaz edilmesine rağmen taşkınlığına devam eden şarkıcı, dayak yedi. Olay, çevredekilerin müdahalesiyle son buldu; Sezai ısrarlara rağmen hastaneye gitmedi, evinin yolunu tuttu.

Bir önceki yazımız olan Asena Erkin pos makinesi çaldı! başlıklı makalemizde Asena Erkin ve pos makinesi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *