Halil Bay: Liberty’de hedef en iyi şirket olmak

Sigorta sektörünün, gelişen teknoloji ile birlikte yeni dağıtım kanallarıyla tanışsa bile acentelerin sektör için vazgeçilmez olduğunu söyleyen Liberty Sigorta Satış ve Pazarlama Direktörü Halil Bay, acentelerin de ‘acente odaklı’ şirketlerle yola devam etmeyi tercih ettiğini belirtti.
Liberty Sigorta’nın dağıtım kanalı stratejilerini acenteler üzerinden kurguladığını vurgulayan Halil Bay, “Etkin bölge yapılanmamız, genel müdürlük fonksiyonlarımız ile acentelerimize kısa sürede yalın ve etkin çözümler üretmeyi sağlayacak esnek bir yapımız var.

‘Rekabeti önemsiyoruz’
Bu farklılığımız, acentelerimizin bizimle çalışma isteğini artıran çok kıymetli bir özelliğimiz. Ana hedefimiz acente kanalı için ‘çalışılacak en iyi şirket’ olmak. Çok yol aldığımızı düşünüyorum ancak hala yapacak çok şeyin olduğunu bilmek de bizleri diri tutuyor” şeklinde konuştu.

Halil Bay, “Piyasayı çok yakından takip ediyoruz ve rekabeti oldukça önemsiyoruz. Şartlar eşit veya yakın ise bir acentenin bizimle çalışmasını belirleyen farklı bir şeyler olduğuna inanıyoruz; bunun kolay ve etkin çalışmak olduğunu düşünüyoruz. Otoda süreç otomatize yürüyor, farklılık oto dışı süreçlere”dedi.

Liberty Sigorta’nın global performansı

MetLife Emeklilik ve Hayat’tan BES yorumu

 

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *