Hadise’den Oğulcan Engin açıklaması

Adı Oğulcan Engin’le birlikte anılan Hadise, dedikoduları yalanladı: “Bir gece arkadaş grubuyla dışarı çıkıp eğlendik, sadece dans ettik. Kalbim boş”

’Tavsiye’ albümünün ikinci klibini ‘Prenses’ şarkısına çeken Hadise, önceki günü sette geçirdi. Dokuz kız çocuğunun prenses kostümleriyle eşlik ettiği şarkıcı, mini bir gelinlik giydi.
Şarkıda geçen “Prensesler gibiydim baba evimde” sözleriyle mesaj veren şarkıcı, “Kızlar, karşısına çıkan erkeklerden de prensesler gibi ilgi görmek ister” dedi.

Hakkında Oğulcan Engin’le aşk dedikoduları çıkan, bir mekanda samimi şekilde eğlendikleri konuşulan Hadise, konuya açıklık getirdi: “Bir arkadaş grubuylaydık. Eğlendik, dans ettik. Hepsi bu kadar. Benim kalbim boş.”

MUTLU OLACAKSAM, EVLENiRiM

Hadise, ‘Tavsiye’ albümünün ikinci klibini ‘Prenses’ adlı şarkısına çekti. Klipte mini bir gelinlik giyen şarkıcı, “Gelinliğim asla böyle olmaz. Deli dolu kaçak bir gelin gibi duruyorum. Birden kaçmak isteyecek gibi” dedi. Şarkıcı, evlilik hakkındaki düşüncelerini de söyledi: “Mutlu olacaksanız evlenin diyorum herkese. Bu benim için de geçerli.”

9 KIZIM OLSUN
“Prensesler gibiydim ben baba evimde” sözleriyle erkeklere taş atan Hadise, şöyle devam etti: “Kızlar baba evinde prensesler gibi yaşadığı için evlendiği zaman da prensesler gibi bakılmak isterler.”
Klibin bir bölümünde kendisine altı aylık bir bebeğin eşlik edeceğini söyleyen Hadise, annelik konusu açılınca da “Tabii ki ben de bir gün anne olmak isterim. 9 kızım olsun” diye konuştu.

Bir önceki yazımız olan Özge Ulusoy'dan Hacı Sabancı ve evlilik açıklaması başlıklı makalemizde Ayvalık Uluslararası Zeytin Hasat Günleri, Hacı Sabancı ve Özge Ulusoy hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *