Hadise Whitefest 2015’te büyüledi

Kış ve gençlik festivali Whitefest 2015 kapsamında önceki akşam sahne alan Hadise, binlerce gençle sahnede hem eğlendi hem de eğlendirdi.

Şarkıları ve sahne performansıyla olduğu kadar kıyafetleriyle de göz dolduran Hadise’yi yakından görmek isteyen hayranları konsere ilgi gösterdi. Şarkıcı, Uludağ’da binlerce genci ağırlayan Türkiye’nin en büyük kış ve gençlik festivali “Whitefest 2015” kapsamında Karinna Otel’de sahne aldı.

2 bin üniversiteliyle buluşan Hadise gençlere unutulmaz bir akşam yaşattı. Kral Pop Radyo medya sponsorluğunda gerçekleşen Whitefest 2015’de Türkçe ve İngilizce söylediği şarkılarla eğlencenin nabzını bir dakika olsun düşürmeyen Hadise’ye sahnede iki zenci dansçı da eşlik etti. Sahne şovları ve performansıyla gençleri coşturan Hadise mini elbisesiyle göz kamaştırdı. Koruma görevlileri, mini elbiseyle sahneye çıkan Hadise’yi yakından görmek isteyen hayranlarını engelledi.

Hadise diz çökerse!

 Hadise röportajda hayatını ve projelerini anlattı

 Hadise’nin Prenses şarkısına çektiği klibin fotoğrafları

 

Bir önceki yazımız olan Sinem Kobal'den Serenay Sarıkaya açıklaması başlıklı makalemizde Bennu Yıldırımlar, Gönül İşleri ve Serenay Sarıkaya hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *