Gupse Özay’ın Deliha’sı tanıtıldı

Gupse Özay’ın senaryosunu yazıp, başrolünü oynadığı ‘Deliha’ filminin galası önceki akşam Kanyon’da yapıldı.

Gupse Özay’ın “Gülmek ömrü uzatır, hep beraber ömrümüz uzasın” diyerek karşıladığı konuklar, filme tam not verdi; oyuncuyu dakikalarca ayakta alkışladı. Tiyatro ve sinemanın ünlü simalarının akın ettiği gecede kahkahalar havada uçuştu.

BOL KAHKAHALI GALA

Gupse Özay’ın senaryosunu yazıp, başrolünü üstlendiği ‘Deliha’ filminin galası, önceki akşam Kanyon’da yapıldı. ‘Deliha’ya izleyiciler tam not verdi

Bugün vizyona giren BKM Film yapımı ‘Deliha’nın galası, Kanyon’da gerçekleşti. Gösterime katılanlar arasında Yılmaz Erdoğan-Belçim Bilgin çifti, Sedef İybar, Sertab Erener, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ziynet Sali, İrem Sak, Hakan Meriçliler, Betül Demir, Murat Serezli ve Ebru Cündübeyoğlu gibi isimler vardı.
* Gupse Özay filmin galasından önce “Gülmek ömrü uzatır, hep beraber ömrümüz uzasın inşallah” dedi; çıkışta da tebrikleri kabul etti.
* Özay filminde; az deli, biraz delikanlı ‘Zeliha’ karakterini oynuyor. ‘Zeliha’, nam-ı diğer ‘Deliha’nın aşk hikayesini anlatıyor.
* Filmde ayrıca Barış Arduç, Cihan Ercan, Derya Alabora, Esin Eden, Zeynep Çamcı, Hülya Duyar, Cenk Durmazel, Ali Çelik, Nezih Tuncay ve Jeyan Tözüm de rol alıyor.

Bir önceki yazımız olan 2014 Yılın Erkeği Halit Ergenç oldu başlıklı makalemizde GQ Türkiye, GQ Türkiye dergisi ve GQ yılın erkeği hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. November 17, 2014

    […]  Gupse Özay’ın Deliha’sı tanıtıldı […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *