Günsel Ülkü yeni koleksiyonunu tanıttı

Kısa süre önce geçirdiği kaza sonucu kolunu inciten Günsel Ülkü, Billionaire Club’ta düzenlenen özel bir defileyle yeni koleksiyonunu tanıttı.

Uzun yıllar ilaç sektöründe genel müdürlük yaptıktan sonra hobi olarak moda sektörüne giren Günsel Ülkü, L Atelier d’existence adında bir şirket kurmuştu.  Böylece moda dünyasına adım atan Ülkü, önceki akşam Fashion TV ve Billionaire Club İstanbul işbirliğiyle hazırlanan ‘Fashion Fridays’ defile partisinin konuğu oldu. Defileden bir gün önce düşüp kolunu inciten Günsel Ülkü yine de defilesini iptal etmedi ve couture koleksiyonuyla modaseverlerle buluştu. Ülkü’yü  aralarında; modacı Neslihan Yargıcı ve Sibel İlkiz gibi dostlarının da olduğu cemiyet hayatının tanınmış isimleri yalnız bırakmadı. Konuklar defile sonrasında DJ Mert Yenidünya’nın müzikleriyle geç saatlere kadar eğlendi.

Neşeli kutlama

Fenerbahçe’deki Dalyan Club’ın işletmesini alıp, baştan aşağı değiştiren Lütfü Bengü, mekana ayrı bir hava katmış. Yenilenen lokalde hemen her gece renkli bir etkinlik yapılıyor. Nitekim barda, önceki gece de sağlığına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Esen Atılgan ve arkadaşlarının partisi vardı. Geceye         oyuncu Selçuk Yöntem de katıldı.

ATILAY KANDEMİR

Bir önceki yazımız olan Serdar Ortaç'ın karısı hamile mi? başlıklı makalemizde chole, Serdar Ortaç ve Serdar Ortaç'ın karısı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *