Günay Musayeva’dan samimi röportaj

Tolga Karel’in eşi Günay Musayeva, boşanacaklarına dair haberleri yalanladı: “Her evlilikteki gibi sorunlar oluyor ama ben ailemle mutluyum”

Biz onu Tolga Karel’in eşi olarak tanıdık ama Günay Musayeva eğitimli bir Best Model… 2010’da Best Model Azerbaycan, aynı yıl Bulgaristan’daki yarışmada ise Best Model of the World seçildi. Musayeva, Azerbaycan’dan İstanbul’a uzanan hikayesini, yeni dizisi ‘Beyaz Karanfil’i ve evliliğini anlattı.

Ne kadar zamandır Türkiye’desiniz?
2011’de gelmiştim, üç seneyi doldurdum.

 Daha önce neler yapıyordunuz?
Bakü’de doğdum. Bakü Devlet Üniversitesi Radyo Te-levizyon Bölümü’nü birincilikle bitirdim. Sonra aynı bölüm üzerine master yaptım. Üniversitedeyken televizyon programları sunmuştum.

 Best Model’e katılmak nereden çıktı?
Mankenliği meslek olarak görmüyordum, yarışmaya arkadaşlarımın ricasıyla katıldım. 2010’da Best Model Azerbaycan oldum. Aynı yıl Bulgaritan’daki yarışmada Best Model of the World seçildim.

 İstanbul’a gelişiniz nasıl oldu?
Erkan Özerman beni Türkiye’ye davet etmişti; geldim, evlendim ve kaldım burada.

 Oyunculuk peki…
Bakü’de bir sinema filmim olmuştu. Geçen sene de Rus devlet kanalında yayınlanan bir dizide rol aldım. Şu an ‘Ben oyuncuyum’ diyemem ama başarılı olmak istiyorum.

SEVGİLİ HAYATINI EVLİLİKTE YAŞADIK

 ‘Beyaz Karanfil’ için teklif kimden geldi?
Teklif Cüneyt Aysan ve Bahadır Özdener’den geldi. Güzel bir proje olduğuna inanıyoruz. Bir intikam hikayesi. İçinde aksiyon da var, aşk da.

 Siz ‘Derya’ rolüyle izleyici karşısına çıkacaksınız…
Evet, Ali Sürmeli’nin hem sevgilisini, hem de asistanını oynuyorum. Ali Sürmeli bir uyuşturucu baronu, mafya… ‘Derya’ da bütün sırlarını bilen, vazgeçemediği kadın.

 Oğlunuz Cihangir 2 yaşında. Genç yaşta anne olmak size neler kattı?
Hayata bakışım değişti… Mutlaka yaşanması gereken bir duygu. İki gün önce “Anne” dedi, hayatımda yaşadığım en mutlu anlardan biriydi.

 Tolga Karel nasıl bir    baba?
İyi bir baba, her baba gibi…

 Boşanacağınıza dair haberler çıktı. Evliliğinizde her şey yolunda mı?
Boşanmıyoruz, beraberiz. Üçüncü senemizi geçen gün doldurduk. Çok da ciddiye almıyoruz çıkan haberleri.
Her evlilikteki gibi sorunlar, inişler çıkışlar oluyor     ama ben oğlumla, ailemle     mutluyum.

 İlk günkü gibi aşık mısınız eşinize?
Biz öyle bir aşk yaşamadık, birbirimizi tanımadan evlendik… Flörtü, sevgili hayatını evlilik içinde yaşadık. Çocuk olunca aşk şekil değiştiriyor.

 

Bir önceki yazımız olan Cenk Kan­göz ve Seda Tosun el ele başlıklı makalemizde Cenk Kan­göz, Cenk Kan­göz Seda Tosun ve seda tosun hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *