Günahkarlar oyuncuları ve dizi konusu

Günahkarlar dizisinin konusu ve Günahkarlar dizi oyuncuları hakkındaki bilgiler bu yazıda…

Yeni yayın döneminde ekrana sürdüğü dizilerden “Kadim Dostum” ve “Emanet”, istenilen reytingi getirmeyince onları kaldıran FOX, ilk sürpriz hamlesini yaptı.

FOX’un ilk bölümünü 5 Kasım Çarşamba akşamı ekrana getirdiği dizi MF Yapım’ın projesi… “Günahkar”ın başrol oyuncuları Seçkin Özdemir, Gülcan Arslan ve Hazal Filiz Küçükköse. Senaryo uyarlamasını Makbule Kosif, Nalan Merter Savaş, Gülsev Karagöz ve Zafer Özer Çetinel’in yaptığı, Berat Özdoğan’ın yönettiği dizinin diğer oyuncuları ise şunlar: Korel Cezayirli, Polat Bilgin, Alper Kut, Efe Tuncer, Esra İşgüzar, Caner Tanrıverdi, Demet Sevim, Hamdi Alp, Pervin Ünalp, İhsan Berk Aydın, Zümre Yalçınkaya, Ömer Oktay Türe ve Zuhal Gencer Erkaya.

Günahkarlar dizisinin konusu ne?

Ali Yusuf (Seçkin Özdemir) ve Aslıhan (Hazal Filiz Küçükköse), aynı mahallede büyüyen iki gençtir. Biri tıp fakültesinin dahi çocuğu, diğeri çalıştığı televizyon kanalında sansasyon yaratacak haberlere imza atan ve bu yolla ‘seçkin’ ve tabii ki ‘zengin’ olma hayallari kuran bir kızdır. Aslıhan’ın adı bir cinayete karışır. İçinden tam olarak hâlâ çıkamadığı, sefil hayatının daha da sefil hale gelmesindense o an ölmeyi seçer. Ancak Ali Yusuf, buna izin vermez! “Günahkar” kahramanlarının, bu dönüm noktasından sonra değişen ve daima kesişen hayatlarını anlatıyor… Dizi, hikayenin dönüm noktası olan o geceden 8 yıl sonra başlar. Ali Yusuf cezasını çektikten sonra bambaşka bir hayat yaşarken karşımıza çıkar. Bir uçak yolculuğunda Saliha (Gülcan Arslan) ile tanışır. Aslıhan’dan sonra bu kadınla tanışması da Ali Yusuf’un hayatındaki bir başka dönüm noktası olacaktır!

Bir önceki yazımız olan Naz Elmas sevgilisi ile gezmelerde başlıklı makalemizde Emre Kıramer, Emre Kıramer'in sevgilisi ve naz elmas hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *