GRAM ALTIN

Ekonomide yapılan değişiklikler hayatımızı her zaman etkilemiştir. Önceden çıkarılan bir yasaya göre altın alışverişlerinde taksit yapılamıyordu ancak son kabul edilen yasaya göre kredi kartlarına dört takside kadar satın alabilirsiniz. Yaklaşan anneler günü sebebiyle ne hediye alacağınızı düşünüyorsanız size önerim altın alın. Altın satın aldıktan sonra biraz bekledikten sonra satmak istediğinizde size kazanç sağlar. Birikim yapıyorsanız ya da yapmak istiyorsanız başlangıcı gram altın olarak yapabilirsiniz.

Çeşitli ağırlıklarda bulunan gram altınlardan başladığınız birikime yarım altın olarakta devam edebilirsiniz. Genelde yaşanan bu durum gram altınların başlangıç seviyesi yatırım aracı olmasıdır. Yarım altına yapacağınız yatırım biraz daha yüksek olabilir ama kazancınız da daha yüksek olacaktır. Bunu bilen annelerimiz ve eşlerimiz imkan bulduklarında çeyrek altın veya gram altın alırlar.

Altın sadece yatırım aracı olarak değil hediye vermek içinde çok uygundur. Böylesine değerli bir hediyeyi arkadaşımıza, akrabamıza, komşumuza da verebiliriz. Çeyrek altın hediye için çok uygundur. Hem sizi maddi olarak zorlamaz hem de hediye ettiğiniz kişiye maddi kazanç sağlar. Adeta gelenekselleşmiş olan düğünlerde çeyrek yada yarım altın adetmizde bundan kaynaklanır. Yardımseverliğimizle çok övünüp bu konuda ünlü bir milletiz. Yardıma muhtaçlara yardım etmeyi çok severiz.

Altın hediye verip almamız kız istemek tutunda nikah törenlerinde, sünnet düğünlerinden evlilik yıldönümlerinde, sevgililer gününden komşuların altın günlerine kadar sürekli hayatımızda olan bir olay. Sürekli işimizin düştüğü kuyumculara artık internettende ulaşılabiliyor ve güvenle alışveriş yapılabiliyor.

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *