Gökhan Türkmen Sinem Aksoy’la evlendi

Şarkıcı Gökhan Türkmen, önceki akşam düzenlenen törenle dünya evine girdi. Doğum gününde evlenmeyi tercih eden Türkmen, çifte kutlama yaptı

Gökhan Türkmen, bir yıldır birlikte olduğu Sinem Aksoy’la evlendi. Şarkıcı dostlarının da hazır bulunduğu törende davetliler müzik ziyafeti yaşadı. Halil Sezai’den Fettah Can’a, Işın Karaca’dan İrem Derici’ye pek çok isim, gecede sahne aldı.

Eşi için sürpriz bir şarkı yazan Türkmen, ilk dansın ardından sahneye çıkarak parçayı seslendirdi. Romantik anların yaşandığı gecenin devamında eğlence doruğa çıktı. Şarkıcının yakın arkadaşı Bora Uzer, konuklara eğlenceli saatler yaşattı.

GÖKHAN TÜRKMEN’iN ÇiFTE MUTLULUĞU

Şarkıcı Gökhan Türkmen çifte mutluluk yaşıyor. Şarkıcı, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu Sinem Aksoy’la 31’inci doğum gününde evlendi. İstinye’de gerçekleşen düğünde Türkmen, eşi için yazdığı bir şarkıyı da seslendirdi. Çok sayıda ünlü ismin katıldığı düğün, renkli görüntülere sahne oldu.

Bir önceki yazımız olan Cenk Tosun ve sevgilisi Bodrum'da başlıklı makalemizde beşiktaş, cenk tosun ve cenk tosun sevgilisi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *