Gökçe Yanardağ röportajda Güneş’i Beklerken’i anlattı

Gökçe Yanardağ Güneş’i Beklerken dizisini röportajda anlattı. İşte Gökçe Yanardağ röportajı…

Ekrana veda eden “Güneşi Beklerken” dizisinde “Tülin”i canlandıran Gökçe Yanardağ, “Geçen yaz samimi, sıcak bir yaz dizisi olarak başlamıştık, seyirci dizimizi çok beğenince bugünlere kadar geldik” dedi. Yanardağ, dizinin başarılı olma sebebini şöyle açıkladı:

“Doğru ve sıcak bir castın en doğru elden yönetilmesi önemli. Güzel bir hikayesi var, gençlik ağırlıklı olsa da izleyici yelpazemiz de oldukça geniş. Yönetmenimiz Altan Dönmez’in çekimleri ve vizyon farkı sanırım bu diziyi başarıya götüren en büyük etken. Kerem Bursin, Hande Doğandemir ve diğer genç oyuncularla çalışmaktan, onları tanımış olmaktan dolayı çok mutluyum.”

“Geçmeyen tek güzellik!”

1996 Miss Turkey 4’üncü güzeli olan Yanardağ, meslekte kendine bir yaş sınırı koymadığını söyledi ve ekledi:
“Sektörde böyle bir sınır yok ki ben niye kendimi sınırlayayım? Sağlıklı olabildiğim sürece işimi yapmak isterim. Mesleğimi çok seviyorum. Yaş, güzellik, yaşlılık gibi görsel ya da fiziksel takıntılarım yok. Kırışabilirim, şişman da olabilirim, hiç fark etmez . Tek güzellik vardır hiç geçmeyen, o da insanın kendisiyle mutluluğunun imzası olan gülümseyişi. Bölümlük değil de ömürlük bir oyuncu olmayı tercih ederim.”

‘Seçimlerim hâlâ duygusaldır’

“Kariyer planlaması olarak bakmadım hiçbir zaman, hâlâ da öyle. Geriye dönüp baktığım zaman kendime kattıklarımı ve ilerlediğimi görebiliyorum. İş konusunda seçimlerim duygusaldır. Hislerimle hareket ederim. Seçici olduğum tek konu yapım şirketidir. Tek yapmaya çalıştığım kendimi bir adım daha ileriye götürebilmek. Bu mesleğin, o kadar çok planlanacak bir şey olduğunu düşünmüyorum. Doğru zaman ve şans da en az yetenek kadar önemli. Çıtayı aşağı indirmemeye çalışmak tek planım.”

Hande Doğandemir Güneşi Beklerken’i ve hayatını anlattı

Güneşi Beklerken’in Barış’ı İsmail Ege Şaşmaz

Güneş’i Beklerken’in Zeynep’i Hande Doğandemir

 

Bir önceki yazımız olan Enver Aysever röportajda hayatını anlattı başlıklı makalemizde Aykırı Sorular, CNNTürk ve Enver Aysever hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *