Göğüse gizli kamera yerleştirmek (Bracam)

Göğsüne gizli kamera yerleştiren kadın yola çıkıyor ve göğüslerini izleyen erkekleri bir bir kaydediyor…

Teknolojinin gelişmesi ve sosyal medya sitelerinin zirveye oynamasının ardından ortaya çıkan viral reklamlara bir yenisi daha eklendi.

Nestle Fitness tarafından ‘BraCam’ yani ‘Göğüs Kamera’ adı verilen reklam çalışmasında bir kadın sokağa çıkıyor ve göğsüne bakan insanları kayda alıyor.

‘Bir kadının bir günü’ temasıyla çekilen viral reklam çalışmasında ‘Göğüslerin hergün kontrol ediliyor. Peki sen ne zaman kendini kontrol ettin? Göğsünüzü düzenli kontrol etmek meme kanserinin önlenmesine yardımcı olur’ mesajıyla sona eriyor. Nestle’nin meme kanserine dikkat çekmek amacıyla çekilen reklam, 10 günde 5 milyondan fazla kişi tarafından izlendi.

Hatırlanacağı üzere Samsung da benzer bir reklam stratejisine girmiş ve -İstanbul’da farklı olmak üzere- kot pantolonunun arka cebine Samsung Galaxy Tab koyan bir genç kızı sokaklara salıvermişti. Nestle’nin son viralinden sonra, viral reklam yapan şirketler kadın bedenini daha çok kullanacağa benziyor.

Bir önceki yazımız olan Capri Adası'na nasıl gidilir, ne yenir? başlıklı makalemizde Capri Adası, Capri Adası İtalya ve Capri'de ne yenir hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *