Gizem Karaca aşk dedikodularına son noktayı koydu

Rol arkadaşı Berk Cankat ve ‘Survivor All Star’ yarışmacısı Anıl Tetik’le adı aşk dedikodularına karışan Gizem Karaca, “Berk’le aynı evde yaşamıyoruz. Anıl, sevdiğim bir arkadaşım” dedi.

Gizem Karaca, Türk Kalp Vakfı yararına hazırlanan albüm için stüdyoya girdi. Funda Arar’ın ‘Yak Gel’ parçasını seslendiren Karaca, şarkıcılıkta iddialı olmadığını vurguladı.
‘Güzel Köylü’de başrol oynayan oyuncu, dizideki partneri Berk Cankat’la aşk yaşadıkları ve aynı evi paylaştıkları söylentilerini şöyle yanıtladı:  “Bu bir dizi, yakınlaşma sahnesi elbette olacak. Aynı evde yaşamıyoruz. Birlikte olsaydık, bu bilinmezdi.”

‘SurvIvor All Star’ yarışmacılarından Anıl Tetik’le de adı anılan Karaca, bu konuda ise şunları söyledi: “Anıl çok sevdiğim bir arkadaşım. Gideiken havaalanına kadar eşlik ettim. Onu destekleyen mesajlar atıyorum. Bu Anıl’la sevgili olduğumuz anlamına gelmez.”
“Kalbim boş, gönlüm hoş” diyen Karaca, dizisi sezon tatiline girer girmez Amerika’ya gidip yorgunluk atacağını açıkladı.

Bir önceki yazımız olan Itır Esen: Kadir Doğulu çocuğum gibi başlıklı makalemizde ıtır esen ve Kadir Doğulu hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *