‘Generali Sigorta’dan FIAT 500L kazanma şansı’

Generali Sigorta, herkese ücretsiz ve sadece 1 dakika süren fiyat teklifi ile FIAT 500L kazanma şansı veriyor. 15 Mart 2015’e kadar sürecek olan özel kampanyaya katılım 7/24 tüm alternatif dağıtım kanallarından mümkün.

Başvuru, Generali Kişisel Sigorta Danışmalığı Hattı ve generali.com.tr ile tüm Generali acenteleri, anlaşmalı banka ve broker kanalları üzerinden yapılabiliyor. Kampanyaya Generali’nin Prestij Trafik Sigortası ve Mini Kasko, Mini Kasko Ekstra ve Prestij Kasko’ya başvuru yapan herkes katılabilecek.

FIAT 500L kazanma şansını yakalayan müşteriler Generali Zorunlu Trafik Sigortası olan ve Prestij Trafik Sigortası için teklif alan sürücüler yüzde 70’e varan indirim ve fiyat sabitleme fırsatından da yararlanılabilecek. Araç sahipleri ayrıca çilingir, lastik değişimi, yakıt ve akü yardımı gibi yol yardım hizmetlerine ekstra bir ücret ödemeden sahip olacak.

Generali Sigorta 150. yılını kutluyor

 

Bir önceki yazımız olan BMW 218i özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 218i Active Tourer, BMW 218i ve BMW 218i fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *