Garajyeri nedir? Garajyeri güvenilir midir?

Kişiden kişiye araç kiralama servisi Garajyeri, araç sahiplerine ek gelir sağlıyor

Yolculuk paylaşım ağı olan Yolyola.com’u hayata geçiren Arda Aşkın, Güven Özyurt, Erman Çağıral ve Ersoy Kiraz yeni bir projeye daha imzalarını attı. Kişiden kişiye araç kiralama servisi olan Garajyeri projesi, evde ya da otoparkta bekleyen araçları değerlendirme fikriyle yola çıkıyor. Proje ekibi bu yolla araç sahiplerinin ekonomisine de katkı sağlamayı hedefliyor. Sisteme 400’e yakın araç kaydı yapılmış durumda.

Araç sahiplerinin öncelikle araçlarını siteye kaydetirip TC kimlik numarası, telefon, iban, e-posta, ruhsat bilgilerini vermeleri gerekiyor. Saatlik veya günlük araç kiralama fiyatlarını araç sahipleri belirliyor. Ödeme site üzerinden yapılıyor ve araç sigortalanıyor. Araç kiralayacak kişilerin ise siteden araç isteme, ön ödeme yapma ve araç sahibi onayladığı takdirde anahtarı ondan teslim alma adımlarını sırayla izlemesi gerekiyor.

Araç kiralamak isteyen kişiler kendisine uygun lokasyonu ve tarihi seçip arama yapıyor. Sonuçlar içinden yakınındaki araca istekte bulunuyor. Araç sahibi bu isteği onaylarsa ön ödemeyi yapıyor ve gidip anahtarı elden teslim alıyor.

Bir önceki yazımız olan 2015 Opel Corsa özellikleri ve fiyatı başlıklı makalemizde 2015 model corsa, Opel Corsa fiyatı ve Opel Corsa özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *