Gamze Balım’dan Can Tanrıyar yorumu

Miss Fashion Türkiye 2. Güzeli Gamze Balım, “Bir dizide de olabilirim, bir single da çıkarabilirim. Gazı aldım artık” diyor

Gamze Balım, Miss Fashion Türkiye 2. Güzeli… 90-60-90 ölçülerine sahip olduğunu söyleyen manken, son günlerde Can Tanrıyar’la ilişkisiyle adından söz ettiriyor. Balım, “Can, sektör adına benimle inanılmaz güzel şeyler paylaşıyor” diyor.

Güzellik yarışmasının ardından, Can Tanrıyar’la adınızdan söz ettirdiniz…
Hayatın insana ne getireceği hiç belli değil… Bir anda şartlar ve çevrem öyle değişti ki, kendimi bu dünyanın içinde buldum. Korkularım vardı ama korkmamayı da öğrendim.

Hedefiniz nedir?
Ben öncelikle ne yaparsam yapayım, üniversite gençliğine hitap etmek istiyorum. Dizi, film, sahne olur ama her ne olursa olsun böyle temel bir düşüncem var. Hırsım hiç yoktu, Can Tanrıyar’la tanıştığımızdan beri değiştim. Kısa sürede çok şey öğrendim. Onunla tanıştığımızdan beri başarı ve kariyer nedir, onun değerini öğrendim. O yüzden şu anda beş dakika boş vaktim yok ve nasıl olduğunu anlamadan koşmaya başladım bile…

Can Tanrıyar Gamze Balım’la evleniyor

CAN DA BENDEN ÇOK ŞEY ÖĞRENiYOR

Sizin için ‘Can Tanrıyar’ın yeni keşfi’ diyorlar. Ne diyeceksiniz?
Gencim ama çok güçlü ve baskın bir karakterim vardır. Can, sektör adına benimle inanılmaz güzel şeyler payla-şırken, benden dinlediği hayatın farklı gerçeklerine ise çok şaşırdı. Öğrenmenin yaşı yok!

İlerisi için planlarınız?
Gamze artık gazı almış durumda. Sezona girer girmez bir dizide de olabilirim, bir single da çıkarabilirim. Daha 20 yaşındayım ve üniversitem devam ediyor. Eğitimime devam ederken de, bu parlak ışıkların içinde olabilirim; acelem yok. Fakat şu anda bir planlama yapıldı.

Bir önceki yazımız olan Özge Özpirinçci'nin yeni sevgilisi Burak Yamantürk başlıklı makalemizde Burak Yamantürk, Burak Yamantürk'ün sevgilisi ve özge özpirinççi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *