Güneş’i Beklerken’in Zeynep’i Hande Doğandemir

Güneşi Beklerken” dizisinin Zeynep’i Hande Doğandemir, oyunculuk macerasını ve aşkın ona neler hissettirdiklerini anlattı. Doğandemir, “Aşıkken çok daha enerjik ve umutlu oluyorum” diyor.

Ankara’dan İstanbul’a çalışmaya gelmek cesaret ister. Hep böyle cesur musunuzdur?
O zaman üniversiteyi yeni bitirmiştim ve benim için yeni bir hayat başlıyordu. Böyle radikal bir karar almak o zaman zor olmadı. Çünkü insan o yaşta tüm riskleri göze alıyor.

“Güneşi Beklerken”e dahil olma sürecinizi anlatır mısınız?
Ben görüştüğümde hemen hemen tüm oyuncular belliydi. Bir tek Zeynep karakteri kalmıştı projeye dahil olacak. Ben senaryoyu okuduğumda özellikle Zeynep karakterini çok sevmiştim. Yönetmenimiz Altan Dönmez’le tanıştık ve gerisi geldi.

İlk başrolünüz. Üzerinizde ağır bir sorumluluk hissediyor musunuz?
Tabii ki, üzerimde ciddi bir sorumluluk var. Bu kadar başarılı bir yapımın önemli bir parçası olmak hem zor hem de gurur verici.

Ekibin birbiriyle uyumu nasıl?
Klişe olacak ama biz gerçekten bir aile olduk.

Zeynep’le benzer yönleriniz var mı?
Zeynep’le en benzer yönümüz sevdiklerimize olan bağlılığımız ve inancımız. Aile faktörü Zeynep için çok kutsal ve değerli. Benim için de öyledir. Bu hayatta ailem her şeyden önce gelir.

Dizide Kerem ile Zeynep arasında güçlü bir aşk alevlenecek gibi duruyor. İkisi arasındaki zıtlaşmanın gidişatı ne olacak?

Bizler de tüm gelişmeleri neredeyse sizlerle aynı zamanda öğreniyoruz. Zeynep ve Kerem arasında önlenemez bir çekim ve tutku var. Aralarındaki tatlı çekişmeden bunu çok net fark edebiliyoruz zaten. Bu çekişme tutkulu bir aşka mı dönüşür, yoksa bir nefrete mi yeni bölümlerimizde göreceğiz.

Peki aşk size ne hissettiriyor?
Aşk, bu hayattaki en büyük motivasyonlardan biri diye düşünüyorum. Enerji veriyor bana. Aşık olduğum insan yanımdaysa eğer, her şeyi yapabilecek gücüm varmış gibi hissediyorum.

Nasıl bir kadın oluyorsunuz aşıkken?
Çok daha enerjik ve umutlu oluyorum. Daha fazla üretmek, her şeyi daha fazla yaşamak istiyorum ki, onunla daha fazla paylaşabileyim hayatı.

‘ATLETiZM DERSi ALIYORUM’

Fiziğiniz oldukça düzgün. Nasıl koruyorsunuz formunuzu?
Bu yoğun tempoda olabildiğince yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum. Spor yapmak için zaman yaratmam zor oluyor ama her fırsatı değerlendirmeye çalşıyorum. Zaten atletizm dersleri için özel olarak çalıştığım bir hocam var. Koşu ve yarış sahneleri için de boş zamanlarımda çalışıyoruz.

Basit bakım sırlarınız var mı?
Her gece mutlaka makyajımı çıkarıp yüzümü iyice temizliyorum. Daha sonra göz kremi ve nemlendirici kremimi kullanıyorum ve haftada birkaç gün de peeling yapıyorum.

Bir önceki yazımız olan Gece Yolcuları Neden'i anlattı başlıklı makalemizde Gece Yolcuları, Gece Yolcuları albümü ve Gece Yolcuları Edis hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. July 14, 2014

    […] Güneş’i Beklerken’in Zeynep’i Hande Doğandemir […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *