Gündeş’ten çifte parti

Bir buçuk aylık bebeği karnında öldükten sonra zor günler geçiren Ebru Gündeş, Kanlıca’daki villasına kapandı. Evinde dinlenen Ebru Gündeş, bu zamanda 2 yaşındaki kızı Alara Zarrab’la yakından ilgileniyor. Gündeş, kızı Alaranın İngilizce öğrenmesi için özel öğretmen tuttu. Gündeş, Alara’nın küçük yaşlarda İngilizce kelimeleri öğrenmesi için kızını haftanın beş günü öğretmene emanet ediyor. Alara kahvaltısını yapıktan sonra İngilizce öğretmeniyle birlikte yürüyüşe çıkarak ders alıyor.
Alara dil öğreniyor
Bir saat Kanlıca sahilinde İngilizce öğretmeni ile birlikte yürüyen Alara bu sırada hiç Türkçe konuşmuyor. İngilizce öğretmeni Alara’ya ingilizce şarkılar söyletiyor. İngilizce şarkı söyleyen Alara hem eğlenmiş hemde ingilizce kelimeleri öğrenmiş oluyor. Alara Zarrab Kanlıca’da İngilizce öğretmeniyle yürüyüş yaptığı sırada 2 korumada kendilerini arkadan takip ediyor.
Gündeş ve Azeri İşadamı eşi Reza Zarrab’da gelecek ay 2 yaşına basacak olan kızları Alara için evde parti yapmaya hazırlanıyor. Çift hem kızlarının doğum gününü hemde 6 ay önce taşındıkları değeri 10 milyon dolar olan Kanlıca’daki villasını kutlayarak yakın arkadaşlarına parti verecek. Davetlilerin üşümemesi için önceki gün villanın bahçesine 6 adet dış mekan sobası getirten Gündeş, partiye katılacak arkadaşlarının oynaması için de değeri yaklaşık 3 bin TL olan elektronik okey masası aldı.

Bir önceki yazımız olan 'Ben de özledim' ne zaman yayınlanacak? başlıklı makalemizde Ben de özledim, Ben de özledim dizisi ve Ben de özledim dizisi ne zaman yayınlanacak hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. June 1, 2014

    […] Ebru Gündeş’ten çifte parti […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *