Gül Gölge’den modaya sihirli dokunuş

Ünlü moda fotoğrafçısı Lara Sayılgan’ın objektifine kendi tasarladığı kıyafetlerle poz veren Gül Gölge “My Touch” Love my body” koleksiyonunu ilk kez tanıttı. Muhteşem karelerin çıktığı koleksiyonu için güzel oyuncu “Biz kadınlar değişken varlıklarız, değişken ruh halimizden ilham alarak bu koleksiyonu tasarladım” dedi.

Modaya farklı bir bakış açısıyla yeni bir soluk getirmek üzere bir araya gelen moda dünyasının güçlü giyim markası Love My Body ve oyuncu sunucu Gül Gölge, yepyeni bir kapsül koleksiyon ile moda severlerle buluşuyor…
Titiz bir çalışma döneminin ardından “My Touch” Love my body kapsül koleksiyonu toplamı 70 parça ile Love My Body mağazalarında yerini alacak.

“My Touch” Love my Body kapsül koleksiyonu için güzel oyuncu ve sunucu Gül Gölge “Proje teklif edildiğinde önce şaşırdım ve bir şey üretmenin ne kadar heyecanlı olduğu düşündüm. Love My Body ekibiyle tanışınca güzel sonuçlar çıkacağını tahmin etmek hiç de zor olmadı. Biz kadınlar değişken varlıklarız, değişken ruh halimizden ilham alarak tasarladım. Bir gün sofistike, bir gün rahat, bir gün feminen bir kadın hayal ettim. Her kadın kendini tekrar tekrar keşfetmeli… İlk etapta her zaman hayat kurtaran parçalarla başladık daha sonra avangart, deneysel desen ve kalıplarla düşündük. En önemlisi özgün çalıştık. Artık paylaşmaya hazır bir “My Touch” Love my body koleksiyonumuz var” dedi.

Love My Body Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Tasarım Direktörü Zehra Işık, Gül Gölge “My Touch” koleksiyonu ile ilgili olarak; Çalışan, şehirli ve feminen kadına yönelik iddialı bir koleksiyon hazırladık. Farklı kumaş, desen ve kesimlerin bir araya geldiği bu güçlü koleksiyonla beraber Gül Gölge Saygı’nın sofistike ve feminen stilini Love my body mağazalarımızda müşterilerimizle buluşturmanın keyfini yaşıyoruz” dedi.

Bir önceki yazımız olan Leylim Leylim 23 Eylül'de çıkacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *