Funda Arar: Klibimde kocamı oynatmam

Funda Arar önceki gün Gebze Center’da hayranlarıyla bir araya geldi. Burada oldukça çarpıcı açıklamalar yapan Arar; “Son klibim fotoğraf makinasıyla çekildi. Ama görüntüler çok güzel değil mi?” dedi.

Zayıflığıyla ilgili de konuşan sanatçı; “O kadar koşturma içindeyim ki kilo veriyorum. Güzellik göreceli bir kavram. Benim formülüm yok spor yapıyorum ve düzgün besleniyorum. Mümkün olduğunca sağlıklı yaşıyorum. Geç saatlere kadar oturmuyorum” diye açıkladı.

Hayatının kırılma noktasını da açıkça ifade eden Funda Arar; “Seni Düşünürüm’den sonra kırılma noktası Alagül’dür. İyi bir ispattı bence. Piyasa dediğimiz şarkılarla çıkış yapsaydık belki kendimi ispat edemezdim bu kadar. Sonra da Arap Saçı geldi” diye konuştu. “Klibinizde eşinizi oynatır mısınız?” diye sorulunca; “Yakışıklı olduğu için eşimi oynatmak istemem. Herkesin kendi işi var hoşlanmıyorum!” diye yanıt verdi.

Çocuğuyla ilgili gelen sorular üzerine Funda Arar; ‘Burada da anneler vardır. Onlar beni daha iyi anlarlar. Ondan daha büyük sevgi yok. O bir yerde, hayat başka bir yerde. Onun varlığının üstüne bir şey yoktur. Aras’ım hayatımdaki en büyük aşksın. O kadar büyük ki anlatamıyorum bile. Ömrüm yettikçe seninle olacağım, seni koruyacağım, kollayacağım. En büyük mürvetlerini görürüm inşallah’ dedikten sonra gözleri doldu.

KADIN CİNAYETLERİNE TEPKİ

Funda Arar albümünün imza gününde kadın cinayetlerine tepki gösterdi. Funda Arar, Trump AVM D&R’da son albümü ‘Hoşgeldin’i imzaladı. 7’den 70’e her yaştan hayranının ilgi gösterdiği imza gününde Funda Arar, üniversite öğrencisi Özgecan’ın öldürülmesiyle ilgili “Artık sözün bittiği yerdeyiz” diyerek kadın cinayetlerine tepkisini gösterdi. 14 Şubat Sevgililer Günü’nü sanatçı Kubat’la eşi ve dostlarıyla geçirdiğini söyleyen Funda Arar, “Bizim için buruk bir Sevgililer Günü’ydü. Özgecan’ın acısı bizim de içimizde. Artık sözün bittiği yerdeyiz. Ben de erkek çocuk annesiyim, ona önce sevgiyi aşılıyorum. Adam karısını sokak ortasında öldürüyor, 2 yıl yatıp çıkıyor. Bu çok acı. Ülkedeki acı olayları artık takip edemiyoruz. Her gün başka bir kadın cinayetiyle güne başlıyoruz. Buna bir dur denmeli” dedi.

“Annelerin çocuklarını eğitmesi gerek”

Arar, “Ben çocuğuma önce sevgiyi öğretiyorum. Annelerin çocuklarını eğitmesi gerek… Erkek çocuklarını ‘Sen efesin, sen aslansın’ diyerek büyütmek yerine, onlara sevgiyi, saygıyı, insanın değerini öğretmesi gerek” şeklinde konuştu. Arar’ın kızkardeşi de sürpriz yaparak sanatçıyı imza gününde yalnız bırakmadı.

Bir önceki yazımız olan Şeref Meselesi'nde Yiğit mafya babası mı? başlıklı makalemizde Kerem Bürsin, şeref meselesi ve şeref meselesi yiğit hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *