Fox TV’deki Magazin 90 programına büyük tepki!

Sana bir sır vereceğim - Murat Han - Magazin 90 - Fox TV

Sana bir sır vereceğim – Murat Han – Magazin 90 – Fox TV

Sosyal medyada şu sıralar Fox TV’de inanılmaz bir tepki var. Tepkini nedeni ise kanalın magazin programı olan ‘Magazin 90’

Dün gece izleyicileri ekrana çekmek için ‘Sana bir sır vereceğim’ dizisinin haberinin defalarca kez ‘Az sonra’ etiketiyle veren Magazin 90, dizi hayranlarını tam anlamıyla çıldırttı. 1.5 saat yayınlanan programın başından sonuna kadar Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin yakışıklı oyuncusu Murat Han’ın ‘özel açıklamalarını’ vereceğini duyuran kanalın bu söylemini gerçekleştirmemesi üzerine Twitter’da kampanya başlatıldı.

#magazin90ıkınıyoruz hastag’iyle izleyiciler hem program ekibine hem de FOX TV’yi eleştirdiler. Reklamlarla beraber 2 saatten fazla ekran karşısında kalan ‘Sana bir sır vereceğim’ dizisinin takipçileri kelimenin tam anlamıyla hayal kırıklığına uğradı.

Magazin 90 programını baştan sona izleyen dizi hayranları, ‘Sana bir sır vereceğim’ dizisiyle alakalı olan haberi izleyemeyince sosyal medyada FOX TV’ye ‘linç’ girişiminde bulundular.

Bir önceki yazımız olan Dershane öğretmenleri ne zaman MEB kadrosuna alınacak? başlıklı makalemizde 2013 dershane öğretmenleri ne zaman kadroya alınacak, bakan ve dershane hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *