Fikret Orman ile Akın Büyükoğlu tartışması olay oldu

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, önceki gece gittiği mekanda tehdit edildi. İşadamı Fikret Orman barıştığı eski eşi Sedef Hanım’la önceki gece Kuruçeşme Desibel’de sahne alan Kibariye‘yi dinlemeye gitti. Sahneye yakın bir locada oturan çifte Şansal Büyüka, spor yorumcusu Tümer Metin ve sunucu Saba Tümer de eşlik etti. Eğlenceli başlayan gece büyük bir kavgayla son buldu.

Mekanda sahne alan Kibariye, Beşiktaş Kulübü Başkanı’na Fikret Orman‘a, “Başkanım hoş geldiniz, ne iyi ettiğiniz de geldiniz. Fikret başkanımız da aramızda” sözlerini gece boyu birkaç kez tekrar etmesi işadamı Akın Büyükoğlu‘nu çok kızdırdı. Normalde sahneden 02.00 sıralarında inmesi gereken Kibariye yoğun istek üzerine 30 dakika daha programını uzattı. Kibariye sahneden inmeden önce “Fikret Başkanım gecemizi onurlandırdınız, yine bekleriz” sözlerini sarf etmesi üzerine, Orman’ın iki masa ilerisindeki oturan Akın Büyükoğlu‘nu adeta çıldırdı. Büyükoğlu’nun, “Bende buradayım, benim adımı niye söylemiyor?” deyip bağırarak oturduğu yerden kalkıp Fikret Orman’ın üzerine doğru yürümesi ortalığı karıştırdı. İşadamının koruması ve güvenliklerin araya girmesi sonrası bütün mekan adeta birbirine girdi. Fikret Orman’ı darp etmeye çalışan Akın Büyükoğlu‘nun, tehditleri herkes tarafından duyuldu.

Polisler kurtardı
Olayların başlamasıyla Fikret Orman‘ın yardımcılarından biri kapıya çıkarak polisi arayıp “Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’ı içeride tehdit ediyorlar hemen gelin” diyerek adres verdi. Telefondan yaklaşık üç dakika sonra mekana gelen polis ekipleri koşarak içeri giriş yaptı. Yaklaşık 15 dakika süren olaylarda Fikret Orman ve Sedef Orman çifti sivil polisler ve güvenlikler eşliğinde arka kapıya yanaştırılan araçla mekandan çıkarıldı. Orman’la aynı masada oturan Şansal Büyüka’nın olayın tam ortasında kalarak birçok darbe aldığı iddia edilirken, locada birlikte oturan Tümer Metin ve Saba Tümer de arka kapıdan çıkarıldı. Polis Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman‘ı mekandan güvenlikli olarak çıkarttıktan sonra kavgaya karışan isimlere kapıda kimlik kontrolü yaptı ve şüpheli gördüğü isimleri gözaltına aldı.

Evliyken Tuğba Özay’la aşk yaşamıştı
Maden ve emlak sektöründe ticari faaliyetleri olan işadamı Akın Büyükoğlu’nun adını magazin dünyası 2008’de manken Tuğba Özay’la yaşadığı aşkla adını duydu.
2007 de Akmerkez’de Yaşar Öz’ün adamları Cabbar Büyükoğlu ve Savaş A. ile Akın Büyükoğlu arasında bir silahlı çatışma meydana gelmiş, olay sonrası başlatılan soruşturma kapsamında, manken Tuğba Özay’ın da aralarında bulunduğu çok sayıda kişi tutuklanmıştı. İddiaya göre, Tuğba Özay, 5 aydır ilişki yaşadığı Akın Büyükoğlu’ndan ayrılmak istemiş ancak Büyükoğlu, bu talebi reddince Özay’ın yardım istediği Yaşar Öz’ün adamlarıyla karşı karşıya gelmiş, anlaşmazlık silahlı çatışmaya dönüşmüştü.

Bir önceki yazımız olan Sinem Kobal'den Serenay Sarıkaya açıklaması başlıklı makalemizde Bennu Yıldırımlar, Gönül İşleri ve Serenay Sarıkaya hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *