Fernandes’in aklını karıştırıyorlar

İnönü Stadı ne zaman açılacak , Fernandes Beşiktaş’tan ayrılacak mı? İnönü Stadı’nın yeni adı ne oldu , Vodafone Arena

BEŞİKTAŞ Başkanı Fikret Orman, hem yurt içi hem yurt dışından talipleri olan Manuel Fernandes’in sözleşmesini uzatacaklarını söyledi. Yıkımı süren İnönü Stadı’nda incelemelerde bulunduğu esnada Lig TV’den Atakan Kurt’un sorularını yanıtlayan başkan, transfer çalışmaları ve İnönü Stadı hakkında da şu bilgileri verdi:
“ARTIK transfer sezonunun bitmesini bekliyorum. Çünkü oyuncularımızın kafasını karıştırıyorlar. Menajerler geliyor, kulüpler geliyor. Fernandes ve Almeida’nın kafaları karışıyor. Türkiye’den teklif yok. İki oyuncumuzu da seviyoruz. Sözleşme yenilemek istediğimizi söyledik. Onlar da bize aynı temennilerle geldi. Bir sorun olacağını düşünmüyorum.

‘STADIMIZ BİR YILA HAZIR’
BEŞİKTAŞ, Türkiye’nin en eski ve en büyük camiası, bizim de her yerde taraftarımız var. Şu anda havalar güzel olduğu için orada oynamaktan keyifliyiz. Ama havalar soğuduğu zaman sıkıntılar yaşarız. Onun için G.Saray maçından sonra Kasımpaşa’ya döneceğiz. Stadın yapımı için sabahlara kadar çalışıyoruz. Bir sene sonra yeni stadımız hazır olacak.
SOL bek için uğraşıyoruz. Benim önüme gelen bir şey yok. Elimizden gelen, bütçemize uygun bir oyuncuyu almak istiyoruz. Kerim Frei konusunda da çabalarımız sürüyor. Esasında Kerim’i sezon başında almak istiyorduk. Hatta, Şampiyonlar Ligi finaline gittiğimde bir görüşme yapmıştım. Ancak kadro şişkinliği de bizi etkiliyor. Ama maliyeti uygun olursa Kerim’i istiyoruz.
YENİ sponsorluk anlaşmaları olacak. Görüşmelerimiz var. Elimizden geldiği kadar mücadele ediyoruz. Önümüzdeki sezonda daha hızlanacağız. Yeni statla birlikte daha da çok olacak. Ama şu an yeterli değiliz.”

Bir önceki yazımız olan Kemer’de Balkan rüzgârı başlıklı makalemizde Balkan Şampiyonları, Engel Atlama Balkan Şampiyonası ve golf kulübü hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *