Fatih Terim tekrar Milli Takım’ın başında!

22 August 2013 Thursday, 20:36

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal dün sabah Florya’da bir araya geldiği Fatih Terim’e, Mayıs 2014’e kadar şartlı izin verdi. Geri adım atmayan TFF Başkanı Yıldırım Demirören, başarılı teknik adamla yeniden görüşerek anlaşma sağladı. Bir yıllık sözleşme imzalayan Terim görevine resmen başladı.

A Milli Takım’da 3. Fatih Terim dönemi resmen başladı. Abdullah Avcı ile yolların ayrılmasından sonra Türkiye Futbol Federasyonu’nun teklifte bulunduğu Terim görevi kabul etti. Bir yıllık sözleşme imzalayan Terim, tam yetki ile görevde olacak. Futbolun zirvesinde hareketli bir gün yaşandı. Gözler ilk olarak Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile Fatih Terim arasında yapılan zirveye çevrildi. 11.00 sularında Florya’da buluşan Aysal ile Terim arasındaki zirve yaklaşık 1.15 saat sürdü. Ardından Bodrum’a giden Aysal, kısa bir açıklamada bulunarak, “Fatih Terim’e elemelerdeki 4 maçta A Milli Takımı çalıştırması için izin verdik. Terim isterse mayıs ayına kadar federasyona her türlü desteği verebilir” dedi. Başkan Ünal Aysal, Fatih Terim, TFF’den hiçbir ücret talep etmeyeceğini de bildirdi.

Bir önceki yazımız olan Şafak Sezer Show TV'de program sunacak başlıklı makalemizde 25 film, beyaz tv ve erdoğan hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum yazın...

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz