F.Kennedy’nin oğlu’nun yatak sırları

ABD’nin 35’nci Başkanı John F.Kennedy’nin yeğeni ve eski ABD senatörü Robert F. Kennedy’nin oğlu olan Robert F. Kennedy Jr., 2001 yılında yazılmış ve kendisine ait olduğu belirtilen bir günlükle gündeme geldi…
Günlükte 37 farklı kadın var
ABD’de yayımlanan New York Post gazetesinin ortaya çıkarttığı günlükte Kennedy’nin karısını aldattığı kadınlara ayırdığı bölümler dikkat çekiyor. Richardson’ın dördüncü çocuklarına hamileliğiyle başlayan günlükte, Kennedy’nin 2001 yılı boyunca ilişki yaşadığı 37 farklı kadının ismi veriliyor. Listede, Kennedy’nin yer verdiği kadınlara 10 üzerinden notlar verildiği görülüyor. Bu notların Kennedy’nin yaşadığı ilişkinin boyutunu tarif ettiği belirtiliyor. 37 kadından 16’sının yanında cinsel ilişki anlamına gelen 10 numarası bulunuyor. 398 sayfalık günlükte inançlı bir Katolik olan Kennedy’nin yaşadığı suçluluk ve pişmanlık duygusuna büyük yer veriliyor.
Kendini Adem’e benzetiyor
Kennedy’nin çoğu zaman kadınların cazibelerine karşı koyamadığı, ancak kendine hakim olduğu ve ilişki yaşamadığı günlerde ise ‘zafer’ şeklinde not düştüğü görülüyor. Kendisini cennetteki Adem’e benzeten Kennedy, ‘meyve dışındaki herşeyi alabilirim, ancak tek istediğim şey meyve’ şeklinde durumunu niteliyor. Günlüğün birçok yerinde eşine olan sevgisini belirten, Robert F. Kennedy günlüğün kendisine ait olmadığını söylüyor.

Bir önceki yazımız olan ABD artık obezite ihraç ediyor başlıklı makalemizde abd, birleşmiş milletler ve Foreing Policy hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *