Eylül ayında evlenecek ünlüler

Sinema ve müzik dünyasının dört ünlü ismi,eylül ayında nikah masasına oturacak.

SADE BİR TÖREN…

Oyuncu Nehir Erdoğan, beş aydır birlikte olduğu yönetmen sevgilisi Ahmet Sesigürgil ile evlilik kararı aldı. 1 Eylül tarihinde imza atacak olan çift, ailelerinin ve yakın dostlarının katılacağı sade bir düğünle dünya evine girecek.

ORTAK DAVETİYE

Şarkıcı Fettah Can, uzun süredir birlikte olduğu Cansu Kurtçu ile evleneceği haberini sosyal medya üzerinden verdi ve dostlarına yukarıdaki mesajı yolladı…

GERi SAYIM BAŞLADI

Bir yıldır televizyoncu Kerimcan Kamal’la beraber olan oyuncu Doğa Rutkay, büyük gün için geri sayıma başladı. Daha önce ilişkisini Instagram üzerinden duyuran Rutkay, mutlu haberi de aynı adresten verdi. Gelinlik provası yaparken çektirdiği fotoğrafını paylaşan oyun-cu, “Son 13 gün” notuyla heyecanını dile getirdi.

DOĞUM GÜNÜNDE NİKAH

Beş yıldır Sinem Ak-soy ile beraber olan şarkıcı Gökhan Türkmen, ilginç bir nikah tarihi seçti. Türkmen, aynı zamanda doğum günü olan 1 Eylül tarihinde evlenecek.

Bir önceki yazımız olan Ahmet Kural'ın yeni sevgilisi mi? başlıklı makalemizde ahmet kural ve ahmet kural'ın sevgilisi hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *