Exen İstanbul’da Lost daireler satışta

Eylül 2012’de yatay bloklarında yaşamın başladığı İstanbul Anadolu yakasının gözbebeği Çamlıca Bölgesi’nde geliştirilen Exen İstanbul projesinin 33 ile 40. katları arasında yer alan sadece 10 şanslı kişinin sahip olacağı loft rezidans daireler de satışa sunuldu.
Exen İstanbul satışa yeni çıkardığı Loft dairelerinde panoramik İstanbul sunuyor. Panoramik İstanbul manzarasına sahip bu 10 ayrıcalıklı daire ev sahiplerinin zevkini yansıtır şekilde dekore edilmek üzere dekorasyona hazır halde teslim ediliyor.
Anadolu yakasında geliştirilen ve Boğaz Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprülerini aynı anda görebilen tek proje olma özelliğine sahip Exen İstanbul Rezidans bloğunda consierge hizmetleri VIP First Class firması tarafından veriliyor.
Oscar Ödülleri, Premier Lig, Formula gibi organizasyonlara da sahip olan bu firma Türkiye’ye Exen İstanbul projesi ile merhaba diyor. Projedeki, Loft daireler 248-285 metrekare büyüklüğünde daire tiplerinden oluşuyor. Arzu eden ev sahipleri yarım ya da tam bir kat için de alım yapabiliyorlar.
Güneyde Marmara Denizi, Prens Adaları ve Tarihi Yarımada, kuzeyde 2. Köprü, Kavacık, Beykoz, batıda Levent Maslak hattı, doğuda ise Çekmeköy Ormanları ve şehir manzarası gören bu daireler Nisan 2014’te teslim ediliyorlar. Panoramik İstanbul manzarasına sahip bu 10 ayrıcalıklı dairenin fiyatları 1 milyon 700 bin dolardan başlıyor.
Teslimler devam ediyor
Eylül 2012 yılında ilk etap teslimleri tamamlanan Exen İstanbul’un yatay bloklarında son etap teslimlerine başlandı.
Exen İstanbul’da yatay bloklarda daire seçenekleri ise şöyle 2+1 daireler 100 metrekare ara kat, 145 metrekare bahçe, 172 metrekare kat bahçeli daire tipleriyle başlıyor. 3+1 daireler 158 metrekare, 210 metrekare teraslı (30 metrekare teras), 217 metrekare geniş salonlu, çalışma odalı geniş daire ile devam ediyor.

Peşin ödemede yüzde 10 indirim
Projede farklı ödeme seçeneklerine yer veriliyor. Buna göre, yüzde 25peşin yüzde 75 banka kredisi yüzde 10 indirim veriliyor. Yüzde 50 peşin ödemelerde ise kalan yüzde 50 için 36 ay Sur Yapı vadesi uygulanıyor. Tamamı peşin ödemelerde yüzde 10 indirim yapılıyor.

Ödülle döndü
Önceki yıl Türkiye’de halkın oylarıyla ‘En Başarılı Emlak Yatırımı’ seçilen Exen İstanbul’a bir ödül de İngiltere’den geldi. Proje Londra’da düzenlenen ‘Europe Property Awards’ta ‘High-Rise Development’ dalında en yüksek kategori olan beş yıldızlı ‘Best Residential’ ödülü aldı.

Bir önceki yazımız olan Türkiye radara yakalanmayan füzeleri 'yakalayacak' başlıklı makalemizde FD-2000 füze, HQ-9 füze savunma sistemi ve radara yakalanmayan füze hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *