Evin içine taş atan polis!

Türk Emniyet Teşkilatı’na bağlı polis memuru sonunda bunu da yaptı! Gezi Parkı olayları sırasında evdeki insanlara biber gazı atan polisten sonra evi taşlayan polisi de gördük!

Hatay’da polis ile göstericiler sırasında çıkan olaylarda ağır yaralanarak hayatını kaybeden Ahmet Atakan için İstanbul’da anma görenleri vardı. Kadıköy’de Ak Parti ilçe başkanlığına yürümek isteyen bir grup polisin müdahalesi ile karşılaştı. Biber gazı ve tazyikli su ile göstericilere müdahale eden polis akşam saatlerinde arka sokaklarda müdahaleye devam etti. Video paylaşım sitelerine düşen bir video ise polisin arka sokaklarda nasıl bir ‘mücadele’ gösterdiğini gözler önüne serdi.

Evindeki vatandaşlara ‘aşağı in’ diyerek gözdağı veren polisler Kadıköy’ün arka sokaklarında dehşet saçtı. Sokaktan geçmekte olan bir genci yerlerde sürükleyerek götürmeye çalışan polisler kelimenin tam anlamıyla insanları çıldırttı. Evinden dışardaki müdahaleyi izleyen bir vatandaş bu duruma tepki gösterdi. Vatandaşın tepkisi bir polis memurunu oldukça sinirlendirmiş olacak ki yerden taş alıp evin camına attı. İş bununla da bitmedi…

Polis memurunun eve taş attığını öğrenen polis amiri duruma müdahale etmek yerine evin içinde bulunan vatandaşları gözaltına almaya çalıştı. Defalarca kez evin dış kapısının açılmasını isteyen polis amiri, gözgöre göre hukuk kurallarını çiğnedi. İşte o anlar saniye saniye kameraya çekildi…

Bir önceki yazımız olan C harfi Çin'den mi geliyor başlıklı makalemizde apple, apple iphone 5c ve iphone hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *