Eski günler tekrar yaşatılacak!

Gazinocu Osman Kavran’ın torunu Naz Kavran, eski gazino günlerini geri getirmeye hazırlanıyor. Küçükçiftlik Park’ının işletmecisi olan Naz Kavran, 1950’lerde İstanbul’u kasıp kavuran Lunapark, Bebek Aşiyan ve İzmir Göl gazinolarının deneyimli ekibiyle ‘Gazino Geceleri’ni yaşatmak için düğmeye bastı. 12 Eylül Perşembe akşamı Bülent Ersoy ve alt kadrosunda yer alacak Oya Aydoğan’la kapılarını açacak olan ‘Küçükçiftlik Park Gazino Geceleri’nde; 19 Eylül’de Seren Serengil, 3 Ekim’de Selami Şahin ile Yeliz ve 9 Ekim’de Hülya Avşar sahne alacak. Zeki Müren’in sanat hayatına adım attığı, Hamiyet Yüceses, Behiye Aksoy gibi nice efsane isimlerin alaturka söylediği Küçükçiftlik Park, çiçekçisinden, ayakkabı boyacısına gazino eğlenceleri dönemini bilenlere o günleri yad etme fırsatı sunacak.

Orijinal gazino dekoru
Eski gazino kültürünü hayata geçirmek amacıyla yola çıkan Kavran, dört ayrı konseptte gece düzenleyecek. 1978 yılında kurulan orijinal gazino sahnesinin bire bir aynı dekoruna sahip mekânda, dört konsept içinde assolist, pop şarkıcısı, türkücü, komedyen, oryantel ve sunucu yer alacak.
2 bin 500 metrekarelik çim alanda 500 kişilik oturma düzeniyle hazırlanan gazinoda, müşterilere limitsiz içkili fix mönü, 9 çeşit başlangıç mezesi, 3 çeşit ara sıcak, salata, karışık ızgara tabağı ve meyve ikram edilecek. Mönüde, kişi başı 225-175 TL olarak iki kategori yer alacak. Biletlerin Biletix’ten satılacağı gazino gecelerine, yemeksiz katılmak isteyen müşteriler ise eski gazino gecelerini 100 TL karşılığında izleyebilecek.

Bir önceki yazımız olan Cem Boyner'in fotoğrafı Black&White’da başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *