Eser Yenenler’in Twitter hesabı hacklendi!

3 Adam programıyla adından söz ettiren sunucu Eser Yenenler‘e büyük şok…

BMK Mutfak programıyla kendisini tanıtan ve son olarak da İbrahim Büyükhak ve Oğuzhan Koç ile birlikte TV 8’de ‘3 Adam’ programını sunan Eser Yenenler‘in Twitter hesabı hacklendi.

Birçok ünlü isim kişisel Twitter hesaplarından Eser Yenenler’in hacklendiğini duyurdu.

2 milyondan fazla takipçisi bulunan Eser Yenenler’in Twitter hesabından son olarak şu mesaj paylaşıldı:

“Arkadaşlar hesabıma kavuştum çok şükür:) bilmeyenler için hack yedim yeni kurtuldum.Bana bak sen dayanamadım hacki de yedim. Ben olduğuma kesin inanın diye şişman şakası yapam dedim.”

3 adam’da ilginç görüntüler

Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç programda, Avşar’ın “Bu Gece Uzun Olacak” klibini çevirmeye kalkınca ortaya ilginç görüntüler çıktı.

Önceki akşam ekrana gelen Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunduğu “3 Adam” programının konuğu olan Hülya Avşar reklam arasında eteğinin fermuarı dikildikten sonra rahat oturabildi. Avşar’ın “Fermuar atarsa bana işaret yapın” sözlerine Büyükak “İşaret yapmam bakarım. Locada gibiyim şu an” diyerek espriyle karşılık verdi.
Programın ikinci yarısında “Bu Gece Uzun Olacak” şarkısının klibinde kalçasını salladığı ünlü sahneyi programın sunucularından yapmalarını isteyen Avşar kızı gülmekten kendini tutamayınca Eser Yenenler, “Hülya Avşar şu an ‘3 Adam’ı bitirdi” dedi.

 

Bir önceki yazımız olan Beren Saat'ten Berkin Elvan mesajı! başlıklı makalemizde beren saat ve Berkin Elvan hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. January 12, 2015

    […] Eser Yenenler’in Twitter hesabı hacklendi! […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *