Erkan Petekkaya’nın oğlu Mc Donalds’tan zehirlendi

Ünlü oyuncu Erkan Petekkaya‘nın 10 yaşındaki oğlu Cem Cano, McDonalds’da yediği tavuktan zehirlendi. Petekkaya zehirlenme raporlarıyla karakola gitti, ünlü fast food devi hakkında şikayetçi oldu.

Medyafaresi’nin haberine göre, Erkan Petekkaya asistanı Bahtiyar ile oğlu Cem Cano’yu Kavacık’taki McDonalds’a yemeğe gönderdi. Küçük Cano yediği tavuk sonrası sabaha karşı fenalaştı.. Çocuğunun durumunu gören Erkan Petekkaya hemen hastaneye koştu.

Kavacık’ta bulunan özel hastanede Cano’nun tahlilleri yapıldı ve yediği tavuktan zehirlendiği ortaya çıktı.. Erkan Petekkaya raporu alır almaz karakola gitti ve dünyaca ünlü hamburger devi hakkında şikayette bulundu..

Ünlü oyuncunun avukatı Çağrı Çetin, başka ailelerin çocuklarının da zarar görmemesi adına dava açacaklarını ve kazanılacak tazminatın da çocuk esirgeme yurtlarına bağışlanacağını söyledi.

Erkan Petekkaya’dan Paramparça açıklaması

 Erkan Petekkaya Desibel’deydi

 

Bir önceki yazımız olan Beni Böyle Sev oyuncuları isyan etti başlıklı makalemizde Başak Bingüller, Beni Böyle Sev ve Beni Böyle Sev oyuncuları hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. December 8, 2014

    […] Erkan Petekkaya’nın oğlu Mc Donalds’tan zehirlendi […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *