Erkan Petekkaya hastanelik oldu

Başrollerini Nurgül Yeşilçay’la paylaştığı ‘Paramparça’ isimli dizisiyle ekranlara geri dönen Erkan Petakkaya’nın şansızlıklar yakasını bırakmıyor. İlk bölümüyle reyting listelerinde üçüncü sıraya yerleşen diziyle başarı elde eden Petakkaya, önceki gün sette rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Geçen hafta oğlu Cem Cano’nun bir fast food zincirine ait restoranda yediği tavuktan zehirlenmesi sonucu, sorumlu firmaya tazminat davası açan ve kazandığı tazminatı bir hayır kuruma bağışlayacağını söyleyen Petekkaya’nın bu defa kendisi rahatsızlandı. Çekimleri yoğun bir şekilde devam eden dizi setinde aniden rahatsızlanan ve dayanılmaz ağrılar çekmeye başlayan Petekkaya, acil olarak Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kısa zamanda taburcu olacak
Sete geldiği zaman rahatsızlığı başladığı halde uzun süre ağrılarına direnen Petekkaya, daha fazla dayanamayınca sahnesini bırakmak zorunda kaldı. Hastanede yapılan tahlil ve tetkiklerde Petekkaya’nın ağrılarının böbrek taşı düşürmesinden kaynaklandığı ortaya çıktı. Daha öncede benzer şikayetle hastaneye giden Petekkaya’nın tedavisi acil serviste verilen ağrı kesicilerle devam ediyor. Taş düşürmeye çalışan Petekkaya’nın durumunun ciddi olmadığı, bir operasyona gerek duyulmadığı için kısa sürede taburcu edilebileceği öğrenildi.

Erkan Petekkaya’nın oğlu Mc Donalds’tan zehirlendi

 Ebru Özkan ve Erkan Petekkaya Paramparça’yı anlattı

 

Bir önceki yazımız olan Candan Erçetin yılbaşı gecesi The Grand Tarabya'da başlıklı makalemizde candan erçetin ve candan erçetin yılbaşı hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *