Erdoğan GATA’ya mı kaldırıldı?

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gece saatlerinde rahatsızlanarak Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA)’ne kaldırıldığı iddia edildi.  Sosyal medyada yayılan haber henüz doğrulanmazken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan‘ın ilaçlarla uyutulduğu bile söyleniyor.

SOSYAL MEDYADA YAYILAN MESAJ:

Öte yandan, mikro blog sitesi Twitter’da da şu mesaj gittikçe hızlı bir şekilde yayılıyor.

“Değerli arkadaşlarımız ve aziz milletimiz! Gerçek olan, şuan itibari ile Tayyip Erdoğan hala GATA’da uyutulmaktadır, istihbaratçımızın hayat güvenliği açısından elimizdeki bazı bilgileri dosya açılım ve kodlamasından dolayı paylaşamıyoruz. Durumu kritik olduğundan sanırım Başbakanlık bir açıklama yapmak zorunda kalacaktır. “

Erdoğan GATA

ERDOĞAN GÜNÜBİRLİK KATAR’A GİTMİŞTİ

Twitter’da “Erdoğan GATA’ya kaldırıldı” iddiaları sürerken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Katar gezisinde olduğu biliniyordu. Günübirlik ziyaret gerçekleştirmek için çarşamba günü (dün) Katar’ın başkenti Doha’ya giden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Katar yetkilileri ile bir araya geldikten sonra gece saatlerinde yurda dönmüştü. Erdoğan’ın 21.55 sıralarında İstanbul’a geldiği haber ajansları tarafından da açıklanmıştı.

Şimdi herkes Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a ne olduğunu merak ediyor. Sosyal medyada yer alan bu iddialar herkesi kafasını karıştırırken ilk açıklama AKP Grup Başkanvekili Belma Satır‘dan geldi.

“ÖYLE BİR ŞEY YOK”

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Tam Gün Yasası’nın görüşüldüğü sırada söz alan CHP Mersin milletvekili Aytuğ Atıcı, Erdoğan’ın sağlık durumuyla ilgili iddiaları Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na sordu. “Sayın Başbakan’ın hastalandığı ve GATA’ya kaldırıldığı konusunda sosyal medyada ciddi bir dolanım var. Bu konuda bilginiz varsa, bizi de bilgilendirirseniz sevinirim” diyen Atıcı’ya cevap AKP Grup Başkanvekili Belma Satır‘dan geldi. Belma Satır, Erdoğan’ın sağlık durumuyla ilgili iddialara “Sayın Başbakan İstanbul’da. Öyle bir şey yok” dedi. Bu açıklama insanları tatmin etmedi.

 

GELİŞMELERİ AKTARACAĞIZ
www.netgazetesi.net

Aşağıdaki yorum bölümüne düşüncelerinizi ifade edebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Floransa'ya gitmek için birkaç neden başlıklı makalemizde Arno Nehri, Floransa ve Floransa'da görülecek yerler hakkında bilgiler verilmektedir.

netgazetesi

http://www.netgazetesi.net

You may also like...

1 Response

  1. mikail gorbacov says:

    ölmüş mü ölmüş mü helva yapacam.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *